Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti melyik hírességgel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti melyik hírességgel járnátok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel, mert zavarna, hogy sokaknak bejön meg hogy ráverik. Meg aki alapból híres az általában sok helyzetben kínos is, csak a sötét oldalt senki sem nézegeti.
2018. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert valoszinuleg talalsz olyan lanyt aki senkinek se jon be es senki se verte meg ki ra..

Amugy sztem a kerdezo ugy kerdezte, hogy azok alapjan amiket mutat magabol a hiresseg kulso belso

2018. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most lányként válaszolok. Egyet értek az elsővel, de csak abban, hogy egyikkel sem jönnék össze. Nem azért, mert nagy lenne a konkurencia, hanem azért, mert egy híres embernek nincs sok ideje a magánéletére, és ez lenne az, ami zavarna. Bár attól függ, hogy egy magyar, vagy mondjuk egy hollywoodi hírességről beszélünk, a magyaroknak azért kicsivel talán több idejük van, de nekik sem elég. Meg hát a legtöbb embert nagyon megviseli a hírnév, és lelkironcsok lesznek, esetleg elkezdenek alkoholizálni/illegális szerekhez nyúlni. Nem lehetne normális magánéletünk, mert a média minden egyes mozzanatunkat figyelné. Hollywoodban a boltba nem bír lemenni az ember normálisan, ha híres. Ismertnek lenni nem jó. Fárasztó, idegörlő, és hosszútávon bele lehet betegedni.
2018. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén egyet értek az elsővel.. Nekem nem kell olyan csaj akiért 1000000-an oda vannak..
2018. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lily Collins
2018. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ennyire féltékenyek a válaszolók. Ha veletek van, akkor csak van valami, amiért csak veletek van. Attól még, hogy 10000x-en ő rá izgulnak ettől függetlenül nem hagyna ott az illető csak ezért:D

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: Ariel Winter és Alyson Hannigan.

2018. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó: neked tetszene ha 10000 embernek kellene a csajod ? abban a 10000 ben vannak ám olyanok is akik zaklatnának titeket.. hidd el,sok féle ember van,nem mindenki olyan aki behúzza a farkát és kuss.
2018. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!