Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, ti talalkozgatnatok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti talalkozgatnatok, megolelnetek, kezen fogva jarnatok, csokoloznatok olyan lannyal aki csak tetszik de nem akarnatok tole tobbet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.picit fura a kerdes de vegulis bennw van a lenyeg. Kicsit kiegeszitve az a szitu hogy van egy srac akivel egy honapja talalkozgtunk, a masodik tali ota mindig megolel, mostanaban mar kezen fogva setalunk es tobb tali vegen mar csokoloztunk is. Szoval fiuk, ti ezeket csak olyan lannyal tennetek meg aki irant mar joval tobbet ereztek mint baratsag, vagy egy olyan lannyal is akár aki csak tetszik es semmi tobb?

Mellesleg azt mondta a srac hogy jelenleg a legfontosabb lany vagyok szamara, de felek hogy ezt nem gondta teljesen komolyan.

Es igen picit bonyolult az ugy es en is eleg bizalmatlan vagyok, de szeretnek kivulalloktol velemenyt, tanacsot:)



2017. aug. 10. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos bejössz neki ;)
2017. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy engem az erdekelne hogy hatha nem csak bejovok neki hanem tobbet is akar:(
2017. aug. 10. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a csókból kiindulva szerintem többet is akar. Én legalábbis nem csókolózok csak úgy egy lánnyal, ha nem vagyunk együtt :D

A többi stimmel, több lánnyal is vagyok olyan kapcsolatban, hogy az ölelés alap, néha kézen fogva sétálunk, vagy belém karol...

De tuti nem csókolnám meg, ha nem akarnék tőle semmi többet.

2017. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akármilyen rosszul hangzik is, nem egyszer csókolóztam már úgy, hogy abszolút semmit nem akartam a másiktól. De az nem ilyen körülmények között történt. Ez a srác tuti többet akar.
2017. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most picit megnyugtattatok:))
2017. aug. 10. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, mit mondjak erre... A lényeg, hogy amikor majd azt mondja a fiú, hogy elege van belőled, az a te hibád lesz...
2017. aug. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os...igen tudom mire gondolsz es enis tisztaban vagyok vele...de felek
2017. aug. 11. 11:47
 8/8 anonim válasza:
Nem bonyolult.
2017. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!