Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de félek a visszautasítástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány (évfolyamtársam) akire már hajt egy másik srác. A gyereknek nemsok esélye lenne mert a csaj az egyik legjobb a suliban. Én úgyérzem lenne esélyem de "félek" hogy visszautasít és úgy mindíg talalkoznánk a suliban és ciki lenne. Úgy gondoltam ma elhivhatnám valahova beszélgetni de nem tudom hogy. 13F
2018. márc. 29. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha visszautasít, akkor úgysem lényeges hogy mit gondol rólad és így nem lenne ciki. Nem vagytok barátok úgysem.

Ha viszont mégis összejön, akkor nyertél.

Szóval ne azon agyalj, hogy mit veszíthetsz, hanem azon, hogy mit nyerhetsz. A riválisokkal meg ne törődj.

2018. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell felni az elutasitastol, egy normális lany nem fog fennakadni ezen es nem lesz a későbbiekben ciki, ha esetleg nem jon össze. Hogyan kérdezd meg? “Szia, nem lenne kedved ma vagy valamikor mostanában eljönni velem XY helyre?” (Ha akarod, hivhatod randinak is - mert az is -, hogy egyértelműbbek legyenek a szándékaid. Ne parázd túl, csak írj ra, es utana megy magától. Egyből leveszi, mi a helyzet, azon nem kell aggódni. Hajra, es ne félj megkérdezni, hangsúlyozom, hogy semelyik normális lany nem fog nagy felhajtást csinálni ebből!
2018. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom hogy nem vagyunk barátok de csak néha beszélünk. Neki tetszik egy másik fiú (nemtudom hogy még mindíg) de a fiú nemhiszem hogy erdeklodne iránta.
2018. márc. 29. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha a másik gyereknek nem sok esélye van akkor neked se :D Egyenes arányosság!

Amúgy egy visszautasítás nem gáz, lesz még belőle bőven. Túl kell lépni rajta, aztán kész. Nekem is volt gimiben évfolyamtársam, aki visszautasított, de köszönőviszonyban maradtunk, nem fúrtuk egymást, nem néztünk rossz szemmel a másikra. Túl sokat képzelsz bele a dologba, mint ahogy azt a többség teszi.

2018. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Néha beszéltek, tehát majdnem 0 a kapcsolat köztetek.

Préda. Ha elutasít, jöhet a következő.

2018. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló

A másik gyerek nem az akire sok csaj menne nála sokkal több esélyem van. Sok lánynál próbálkozott már. De mindegyik visszautasította.

2018. márc. 29. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az oké, h te ezt gondolod, de lehet h ez a csaj pont nem utasítja vissza. Akkor mi lesz majd?:)
2018. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

3.

Bocsi de nem negatív kommenteket kértem hanem tanácsokat.

2018. márc. 29. 12:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Kaptál tanácsot, odamész a csajhoz és elhívod kávéra, moziba, sétálni. Nincs mit vesztened.
2018. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rendben ha jó idő lesz elhivom sétálni/beszélgetni.

Majd megírom mi lett. :D

2018. márc. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!