Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Hat az van, hogy a fiuval egyutt voltunk, aztan csunyan szakitottunk... egy eve tortent kb es nemreg elkezdett tetszeni. Utana szeretni kezdtem. Es most ott tartok hogy szerelmes vagyok bele es meg akarok neki adni mindent amit tudok es vele akarok lenni. Elmondtam neki hogy mizu, marmint ravezettem nagyjabol. Baratnoim azt mondjak sokat nez, de azt valaszolta hogy o ebbe most nem tud partner lenni. Azota is nez, de a baratnoimmel szorakozik marmint baratok meg minden de akkor is. Es tiszta feltekeny vagyok 😅😂 Fogalmam sincs hogy mit kene tennem lassan ez megy egy fel eve. Kezdemenyezni megprobaltam de... most hogy tudja nehezebb. Kozeledjek fele? Es mi van ha elutasit? Nem akarom hogy utaljon. Segitsetek kerlek! 14/l

2018. márc. 24. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mar elutasitott, nem? Elmondtad neki, nem csinalt semmit. Lepj tovabb.
2018. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De folyamatosan bamul es mosolyog ram...
2018. márc. 25. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!