Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszek neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vagy sem? Hogyan tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

Sopronba járok edzésre és van egy edzőtársam, aki tetszik. Anyukám el kezdte mondogatni, hogy szerinte tetszek neki, mert nagyon kedves velem, mindig mosolyog és állandóan úgy néz rám, mintha gyönyörködne bennem. Amikor el kezdtem itt edzeni, akkor az elejétől kezdve úgy éreztem tetszek neki (pedig akkor még nem tetszett nekem). Voltunk pár versenyen és egy versenyző (aki nem velünk jár edzésre, más városban él) minden versenyen azt mondogatja nekem, hogy hogy nem veszem észre, hogy tetszek neki és hogy szerinte oda van értem. Ez a versenyző nem tudja, hogy nekem is tetszik a fiú. Na igen, szóval tényleg nagyon kedves velem, meg mindig mosolyog és sokat viccelődik, csípkelődik velem. Viszont voltunk Edzőtáborban és meccsezett és megnyerte, tartottam a karomat, hogy megoleljem, de ő így viccesen azt mondta, hogy biztos, hogy nem fog megölelni. Ez után ezzel szivattam, hogy: Ákos, megölelsz? és ezután is csóválta a fejét, hogy nem. Aznap este ülünk a kanapén és azzal viccelődött, hogy meg fog verni, aztán ezen röhögött még pár haverjával, utána meg azt mondta nekem, hogy: Kata, én soha nem bántanálak. És meg akarta simogatni a homlokom, de aztán az utolsó 1 cm-nél visszahúzta a kezét. Aztán edzéseken is mindig szívesen játszik velem (fallabdázunk). És ugye többen is mondták, hogy szerintük bejövök neki.

Na most az az ölelés visszautasítás nagyon elbizonytalanított, viszont a homlok simogatásos dolog után az jutott eszembe, hogy fél. De igazából nem tudom.

Szerintetek?


Én 14 vagyok, Ákos pedig 18.


Előre is köszi!



2018. márc. 29. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyébként ha Ő nézi gyk-t simán rájöhet, hogy te írtad ezt ki.:D

Amúgy meg, szerintem nem akar tőled semmit. Vagy pedig nem akar összejönni veled mert még fiatal vagy. Ha annyira érdekel, hogy tetszel e neki, kérdezd meg tőle.:)

2018. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kor lehet a baj. Azért ő mégis nagykorú már te pedig még csak a közelebe sem vagy. Ez az ölelés tényleg furcsa dolog de szerintem figyeld még a jeleket és ha úgy van beszéld meg vele.
2018. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!