Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy ki ő? És lehet, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

van egy srác a buszon, minden reggel együtt megyünk. eddig igazából fel sem tűnt, csak egyik délután (4es ülés volt) három barátnőmmel odaültünk mellé. persze, mindig én vagyok az, aki megkérdezi, hogy leülhetünk-e, meg mindig én csacsogok, ha valami hasonlóról van szó... de nem is ez a lényeg... olyan aranyosan mosolygott, hogy megakadt rajta a szemem.

azóta minden reggel (ált. full-ra van tömve a busz, de előtte sosem volt ott) ott áll az ajtóban amikor felszállok, pedig ő jóval korábban száll fel. (azt tudom, hogy melyik faluban lakik) az egyik lány, akivel együtt vagyok a buszmegállóban ismeri őt, mert mindig köszönnek egymásnak.

és nekem nagyon tetszik a srác, meg észrevettem már többször is, hogy engem néz, de amikor meg ránézek, akkor mindig elkapja a pillantását. (amúgy mintha csak magamat látnám. pedig most megfogadtam, hogy ha összetalálkozik esetleg a pillantásom, akkor nem fogom elfordítani a fejem)

többnyire amikor szállnak fel a többiek, akkor én hátrébb megyek, de így is észreveszem, hogy felém néz.

gondoltam, hogy megkeresem fb-on a lány ismerősei között, de nem tálálom... valahogy ki lehet deríteni, hogy ki ő?

és lehetséges, hogy tetszek neki? de akkor miért nem néz rám, akkor is ha felé fordulok?

17L



2013. márc. 18. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jut, hogy ha már egy buszon vagytok, akkor beszélgess vele?
2013. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lány ismerősödtől, vagy magától a sráctól!
2013. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de én nem merem megszólítani? arról meg nem beszélve, hogy mindig feljön a tömeg és 'eltávolodunk egymástól'

és a lánytól meg nem merem megkérdezni.... azért olyan jóban nem vagyunk, csak egy buszmegállóban szállunk fel, meg néha beszélgetünk

2013. márc. 18. 13:48
 4/11 A kérdező kommentje:
a kérdőjelet nem akartam
2013. márc. 18. 13:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Bizti, hogy téged néz? nem képzeled csak be magadnak, mert annyira tetszik?
2013. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3


Eszedbe ne jusson odamenni a taghoz, ha egy srácnak kellesz, az oda fog menni hozzád.

2013. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egyre jobb, már csak ez hiányzott. most még annyira sem fogom megszólítani, mert lehet, hogy tényleg csak képzelődöm...
2013. márc. 18. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Ha egy pasinak tetszel az közel megy hozzád és úgy néz bele a szemedbe, innen le tudod szűrni, hogy téged néz, vagy valaki mást esetleg. Ráadásul mi van ha a szemed rossz és ha távol áll a srác akkor nem ismered meg?
2013. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elhiheted, hogy ugyanarról a fiúról van szó és felém szokott nézni. mikor felszállok, akkor egy darabig ott állok közel hozzá. aztán mindig haladok hátrébb ahogy szállnak fel később
2013. márc. 18. 14:48
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Miért haladsz hátrébb? nem jó neked mellette?:D
2013. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!