Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akinek állitolag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek állitolag tetszek és én végre szeretnék vele beszélni és elmondani neki, hogy lehetne több is a dolog, na de hogyan? L13

Figyelt kérdés
Suli útán mindig eljárunk kutyátsétáltatni, már 3X szerelmet vallott de nem jött össze valahogy.. messengeren egész nap írogatunk, suliba néha megkeres.. a legtöbbször engem néz.. sulis napokba hazakísér.. remélem ennyi info elég ,hogy tudjatok segíteni..a segítségeket előre köszönöm. Ja és ha segítenétek még abban ,hogy 2 barátja nem hagy minket mostanába kettesbe suli útán hogyan tudnám a fíút megkérni ,hogy legyünk most kettesben?

2018. márc. 21. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Eyszerűen megkéred a barátait esetleg a fiút hogy legyetek kettesben, mert kettesben akarsz vele lenni. És szépen sétálás közbe elmondod neki hogy mi a helyzet, amúgy is kutyát szoktatok sétálgatni meg haza szokott kisérni. Hát, akkor miért ne. Szépen megmondod neki, hogy már te is többet kezdtél el érezni és szerinted már teljesen jól működne kettőtök közt a dolog, bár még csak 13 éves vagy ami elég korai a szerelembe eséshez szerintem de már ez a világ van.
2018. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 Lehet, hogy korai, de én sem vagyok idősebb! 15 vagyok, a barátnőmmel 13 évesen jöttünk össze.
2019. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!