Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fiúval oszálytarsak vagyunk. Állandóan szemezünk egymással, mosolyogunk egymásra és beszélgetünk. Sokszor volt hogy egymáshoz értünk pl. a lábunk, kezünk.

De tudom hogy valaki más iránt érdeklődik. Akkor miért csinálja ezt??

Tetszem neki vagy csak játszik??



2018. márc. 29. 22:07
 1/8 anonim válasza:
Ezt csak ugy tudod meg ha ösze jösz vele
2018. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Osztálytárssal soha ne gyere össze, mert ha visszautasít, akkor még elég sokáig szívni fogsz...
2018. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha van még válasz szívesen elolvasom őket.
2018. márc. 29. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:

"De tudom hogy valaki más iránt érdeklődik."


Biztos ez? Egyébként nem tudom, hogy mit miért csinál.

2018. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy tetszik neki az a másik csaj. Szóval szerintem biztos.
2018. márc. 30. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan esetek,amikor egy fiúnak egyszerre több lány is tetszik.


Ha nagyon-nagyon bejön,szerintem érdemesebb megbeszélni vele/elmondani neki,mint magadban tartani. Jobb egy nem,mint a bizonytalansag. ( nekem 5 evig nagyon tetszett egy srac, azt hittem mas tetszik neki, kb .8ev utan kiderult,h en is tetszettem neki. Akkor mar keso volt. )

2018. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Osztálytárssal soha ne gyere össze"

Te jó ég... Ha két ember szereti egymást, akkor csak azért ne legyenek együtt, mert osztálytársak? Komolyan? Összejönnek, boldogok, aztán ha szakítanak, két normális ember meg tudja beszélni a dolgokat úgy, hogy utána ne legyen probléma. Vége, kész, le van zárva. Nem értem egyesek gyermeteg felfogását.

Másrészt nem egy ismerősöm gimiben jött össze a párjával és vagy tíz éve házasok... ;)

Kérdező, kérdezd ezt meg tőle is. Neked is tiszta lesz a dolog, nem kell görcsölnöd utána, másrészt lehet, hogy a srác is csak erre a lépésre vár, mert mondjuk ugyanúgy fél, mint te

2018. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segitettetek!
2018. ápr. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!