Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak szórako...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van egy fiú aki eléggé bejön nekem,sokat beszélünk élőben is,és üzibe is. Suliban mindig néz,üziben mindig szíveket küldözget, azt mondja hogy szeret meg hogy hiányzom neki. De az egyik barátnőmnek azt mondta hogy nincs kiszemeltje meg semmi. Szóval mit csináljak? Válaszokat köszönöm
2018. márc. 29. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg így: "Ha valójában szeretsz, miért nem akarsz tenni értem? Miért nem járunk?".
2018. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért mondaná meg a barátnődnek, hogy tetszel neki? :D Semmi köze hozzá, hogy ki tetszik neki és ki nem. A fiúk az ilyesmit nem mondják el általában fűnek-fának, mint a kislányok.

Te kérted meg a barátnődet, hogy érdeklődjön a fiúnál?

2018. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem én kértem rá :D
2018. márc. 29. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Azon elgondolkodnék, hogy a barátnőm miért próbál ilyesmit kiszedni a fiúból. :D Elég tapintatlan volt.

Még jó, hogy nem rögtön tárulkozik ki idegen lányoknak, hogy ki tetszik neki...az magánügy. :D

2018. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mindig szíveket küldözget, azt mondja hogy szeret meg hogy hiányzom neki"

Ilyet azok a srácok csinálnak, akik elég értetlenek és örülnek,mint majom a farkának, hogy találtak egy lányt, akihez közel kerültek. Én is ilyen voltam.

Azt mondanám, mindkettő. Tetszel neki, és szórakozik veled. Élvezi,hogy van valaki, de ahhoz full hüly..e vagy nyuszi, hogy lépjen is valamit. Ha valaki komolyan akar valamit a másiktól, akkor az párkapcsolatra törekszik,és nem a folyosón bámulja és írogat neki minden félét.

Én azt mondom,ne húzd ezt sokáig

2018. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat☺
2018. márc. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!