Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ha egy lany hatarozott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy lany hatarozott, es van sajat velemenye, es ki is mondja, az szamotokra biztato jel? Vagy lenyegtelen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Már mire lenne bíztató? Hogy majd állandóan be nem áll a szája, és mindenbe bele akar szólni?
2018. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem.

ugy ertem, hogy biztato, hogy van az agyaban valami ami gondolkodasra keszteti, es nem csak annyit tud mondani mindenre, hogy nem tudom..

2018. márc. 30. 19:30
 3/14 October15 ***** válasza:
80%

Attól még lehet az agyában vmi, hogy azt mondja, hogy nem tudom. :) És a saját vélemény is lehet egy oltári nagy baromság.


De alapvetően ha elmondja vki, hogy mit gondol az nem egy rossz dolog.


26F

2018. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mádár0218 ***** válasza:
74%
Persze, nálam előny mert szeretek érvelni és tök jó vitákat leheteművelni
2018. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Lányként írok, nálam a tapasztalat azt mondja, hogy nem szeretik. Hiába vagy őszinte jó szándékkal is akár, az emberek (nem csak a fiúk) azt szeretik hallani amit várnak, és ha valami mást kapnak az annyira nem tetszik nekik.
2018. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Fontos, hogy legyen saját véleménye és azt el is mondja. Viszont nem mindegy, hogy mondja el. Hiába okos, aranyos és szép, ha folyamatosan bunkó stílusban, lekezelően nyilvánul meg, egy véleményütköztetés során.
2018. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Keito válasza:
100%

Az attól függ, hogy az illető lány mikor és miben határozott, valamint miről mi a véleménye?

Önmagában a határozottság gyakran csak makacs, konok, önfejű magatartás, a saját vélemény pedig kellő mentális, kulturális és morális alap híján csak kiforratlan, irritáló kötekedés, vagy figyelemlejmolás. Amúgy a gyakorlat szerint a "határozott saját vélemény" tulajdonképpen egy olyan tömegvélemény, amelyet azok a százmilliók hangoztatják a legszívesebben, akiknek tökéletesen azonos a véleményük.

Ők azok, akik "mernek önmaguk lenni " és ettől már rögtön "egyéniségek".

2018. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van jelentősége, de nem bíztató jel! Trásztmí! :D
2018. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
45%

Ez változó!

Én személy szerint szeretem a talpraesett lányokat igen is álljon ki magáért mennyen dolgozni stb. De van ismerősöm akinek az jön be ha a csaj visszafogott, kis esetlen.

2018. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
45%

Ez változó!

Én személy szerint szeretem a talpraesett lányokat igen is álljon ki magáért mennyen dolgozni stb. De van ismerősöm akinek az jön be ha a csaj visszafogott, kis esetlen. (F 25)

2018. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!