Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy határozott nem, ugye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy határozott nem, ugye?

Figyelt kérdés

Ezt a fiút kb. 7 éve láttam először, de csak évente egy hétvégét vagyok a közelében. Egészen az idei hétvégéig abszolút kedves volt , többször odajött hozzám, nézett , kb. 9-10 évesen játszottunk is együtt - biciklivel kergetőztünk a kempingben - , ezt is ő kezdeményezte. Ezekből nekem az jött le ,hogy meg akar ismerni ,vagy csak én voltam az egyetlen lehetséges játszótárs ?

Aztán idén már abszolút nem jött oda , én úgy voltam vele ,hogy nincs mit veszítenem,ezért amikor tudtam őt néztem . Ő is sokszor nézett rám , de szerintem csak azért ,mert én is néztem őt.

Viszont amikor elmentem mellettük , nézett erősen , valamikor csak simán elsétált mellettem. ( Rengeteg ' néz ' szó )

Több mint fél éve kerestem Facebookon ,mert nem tudtam a nevét. Tegnapelőtt megtaláltam , bejeloltem , bekövettem ,viszont nem használja a Facebookját és Instáját. Függőben van a jelölés.


Ezek szerint nem tetszem neki ugye ?



2017. aug. 13. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te iszonyú butus vagy :D Azért ne jönnél be neki, mert nem követett/jelölt vissza? Es a többi alapján sem egyértelmű nem. Igazából ezekből semmi nem derült ki. Írnál konkrétabb dolgokat?
2017. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Este össze van keveredve a fejem :D .

Amúgy konkrét dolgokat annyira nem tudok ,mivel eddig kb. két hetet töltöttünk együtt ÖSSZESEN , ami hát valljuk be nem túl sok .

Csak azt nem értem ,hogy miért volt az elején normális ,utána pedig flegma...

2017. aug. 13. 23:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam amúgy hogy nagyon flegmán /bunkón is nézett
2017. aug. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!