Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nyissak felé, hogy össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak felé, hogy össze tudjunk jönni? 16/F

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba.

Nem tudom, hogy ő érez e szerelmet, de azt tudom, hogy vonzódik hozzám, mert mondta.

A legnagyobb problémám az, hogy nem tudok felé nyitni, és nem tudok vele elég közvetlen lenni.

Főleg suliban.Valamiért gátlásaim vannak, hogy odamenjek hozzá amikor a barátnőivel van.(1 osztályba járunk)

Szoktunk találkozni is, csak kettesben.Akkor könnyen megy és jól érezzük magunkat.

De így szerinte és szerintem sem lehet kapcsolatunk, ha nem nyitok felé.

Aggaszt, hogy van kb.5 fiú akikkel nagyon jóban van,de csak barátok.

Elvileg én neki külön vagyok tőlük.

Mindig az van előttem, hogy más sráccal sokkal jobban el van és jobb fejnek tartja.Nagyon nincs önbizalmam és szorongós vagyok eléggé.

Azt beszéltük, hogy muszáj lesz valamit kezdeni magunkkal, mert ez így nem mehet tovább.kb. 3 éve tart ez a nemtommi.

Segítsetek, adjatok légyszi tanácsokat.

Meg szeretném szerezni



2018. márc. 31. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd el randira hulyegyerek. Egyreszt kettesben lesztek, masreszt tudtok olyan programot valasztani amit mindketten szerettek, igy konnyebben feloldottok.
2018. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lenne a legfőbb, hogy ne muszájból beszélgessünk.
2018. márc. 31. 20:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Muszáj, hogy ne csak akkor beszéljünk amikor csak ketten vagyunk, hanem mások előtt is, bárhol
2018. márc. 31. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!