Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan nyissak fiúk felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak fiúk felé?

Figyelt kérdés

Már 17 éves leszek de még nem volt barátom,és még soha nem csókolóztam.

Légyszi adjatok tanácsokat! Úgy érzem màr soha nem lesz senkim. Nagyon félénk vagyok.

Van egy fiú aki tetszik,de úgyérzem semmi esélyem nem lenne nála. Kérlek segítsetek,mit csinàljak?



2018. márc. 4. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és elegyedj vele szóba.
2018. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hello 17F

Én is félénk voltam és igazábol most kezdtem el jobban erölködni a kiszemeltem felé.

Most gondolj bele,ebbe a korba vagy sztem nem gaz ha be probalkozol valakinel.

Sztem menj oda hozza és kerdezd meg hogy zavarod e vagy hogy van e kedve beszelgetni.

Vagy ha nem mersz akkor irj ra facebookon hogy jaj megol az unalom es van e kedve beszelgetni.

Aztan ha beszeltek egy jot utanna mar szemelyesen is batrabb leszel

2018. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2-es az a baj,hogy nagyon félek,szeretnék ráírni vagy beszélni vele de attól tartok,hogy azt fogja hinni,hogy nyomulok rá pedig én nem vagyok ilyen

2018. márc. 4. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha azt hiszi, hogy nyomulsz rá?
2018. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok nyomulni senkire. Az nem az én stílusom...
2018. márc. 4. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán add fel a buta elveidet, és csiánlj valamit az orrod fennhordásán túl.
2018. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd azt hogy miből mi volt a házi és így elkezdhetsz egy beszélgetést.
2018. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!