Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagy korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a fiú 22 éves.
2018. ápr. 1. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

a 6 év önmagában nem sok, de a lány kora miatt igen.

Kislány egy felnőtt férfi oldalán. Más egzisztencia,más szellemi érettség,más hozzáállás,más igények,más nézőpont,más életszakasz,más elvárások egy kapcsolattól, és még sorolhatnám. Szóval minden eltér, ami igazán fontos.

Szeretetből meg 1-2 közös hobbitól nem lesz egy kapcsolat komoly és hosszú távú. Ahhoz sok közös érték kell, és EGYENRANGÚSÁG (!),ami a fiatal fél korából adódóan nem lehet meg.

2018. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

És ha mindennek ellenére tudják mindezt a különbséget kezelni ? Lehet ilyeneket beszélni a vakvilágba, de én 15 évesen jöttem össze az akkor 26 éves barátommal és 5 éve együtt vagyunk :). Ez csak tőleteg függ hogy nagy-e vagy sem. Ismerek gyerekes 30-ast és komoly 18-ast is. Ti ismeritek egymást és élitek a kapcsolatotokat.


Mivel nem szokványos ezért mindenki csak elítél majd erre készüljetek, de működHET.

2018. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
#2: Abszolút abnormális, hogy egy majdnem 30 éves férfi egy 15 éves kislány szintjén van, vagy az hogy össze jön vele. Beteg dolog, akar milyen védő beszédet is fogsz produkálni.
2018. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen kerdeseknel minden masodik komment az hogy egy huszoneves meg csak 15 eves ertelmi szintjen van!

Ugy gondolom ezek az emberek azt sem tudjak mit jelent!Csak mert ket napja dolgozol remelem nem hiszitek azt hogy erett felnottek vagytok!

Amugy ha mind2 en hosszutavra terveztek akk vagjatok bele !

2018. ápr. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Elveszed a kamaszéveit.

16 éves lány: kezdi felfedezni önmagát, barátkozik, bulizgatni jár.

22 éves férfi: kibulizta magát, lassan családra vágyik.

Külső szemmel láttam egy ilyet. A lány most, 19 évesen szakított a 25 éves barátjával...azóta rengeteget bulizik, próbálja behozni az aránylag öreg fiúval töltött éveit, amikor az nem ment vele.


15/L- TT.

2018. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!