Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? (Bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HelloTesa kérdése:

Tetszek neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Ami kétségeket vetett fel bennem hogy kérdeztem a kiszemeltem barátnőjét hogy ki tetszik neki és azt a választ kaptam, hogy azt mondta, hogy kicsit tetszek neki és van még egy másik srác is akibe bele van esve. Majd eg évvel később a barátnője, megint megkérdezte tőle a kérésemre, hogy tetszek e neki és csak hirtelen letagadta és utánna nem is írt vissza. Ez valamit jelenthet? Hogyan tudom elérni, hogy még jobban tetszek neki pl. vagy hogyan "szerezhetem" meg?

2018. ápr. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Most minden rosszindulat nélkül: második akarsz lenni? Te már akkor ott voltál, mikor a lány még bele volt esve a másik srácba. Most akkor majd beléd is „szerelmes” lesz (vagy már az..), aztán majd megint lesz más, nem?

Őszintén: megéri ezt?

2018. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Engem az nem érdekel a másik. Azt szeretném tudni hogy akkor tetszek e neki, vsgy nem. Hs igen akkor mit kellene csinálnom hogy jobban tetszek neki és a másikat is megelőzzem. Amúgy fiu vagyok.
2018. ápr. 3. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélni vele. Mindenhol. Játssz keményen, légy kedves!

Idővel, te leszel az első

Priviben segítek ^^

2018. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha kellenél neki, keresne. Szerinted miért nem ír?
2018. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Nem nekem nem írt vissza, a barátnője kérdezte meg tőle a kérésemre és hirtelen tagadta le és nem írt vissza a barátnőjének. Úg gondoltam valamit jelent ez a reakció
2018. ápr. 3. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőjének tuti elmondaná, ha tetszenél neki, szóval hagyjad. Amúgy egy éve hol voltal te? Mármint miert nem hajtottál rá, amíg volt lehetőség?
2018. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
FIGYELEM! Nem egy éve, egy hete csak elírtam
2018. ápr. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!