Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek letezik szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik szerelem elso latasra? Kb fel eve meglattam egy fiut csak egyszer lattam es szerelmes lettem bele nem tudom kiverni a fejembol azota nem lattam es nem is fogom

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelem feltételezi, hogy ismered valakinek a belsőjét is, szóval nem. Erős vonzalom, szexuális vonzalom, tetszés, rajongás csupán.
2018. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Epp ellenkezoleg , lehet nem erzel semmit megis tudod hogy talan o az igazi!
2018. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, sőt többször is volt ilyen. Ha többet nem találkoztok, akkor úgyis jön valaki akit minden nap/rendszeresen látsz és majd ő fog tetszeni (vagy ha úgy tetszik, belé leszel szerelmes). Lehet, sőt valószínű hogy évekkel később is emlékezni fogsz erre az "első látásra szerelem"-re, mert egy ilyen első benyomást nem felejt el az ember. De egy idő után elhalványul, eltorzul az emlékkép, eltávolodik; viszont akit gyakrabban látsz, ő sokkal közelibb és valóságosabb lesz. Csak próbálj meg nyitni a környezeted felé.:)
2018. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ez, nem is egyszer. Sőt, éreztem már azt is, hogy egy interneten megismert személybe halálosan beleszerettem, pedig még csak nem is láttam élőben és a hangját sem hallottam. De én hiszek benne, hogy ez többször is megtörténhet még az életemben. Remélem lesz is még ilyen, de úgy, hogy kicsit közelebb kerülhetek ahhoz a személyhez.
2018. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,van
2018. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, ra ket honapra osszehozott minket a sors es ossze is jottunk. Ettol fuggetlenul ugy gondolom, hogy a szerelemhez meg kell ismerni a masikat, szoval elso latasra nincs. De eros vonzalom tenyleg van, en vagyok az elo bizonyitek.:)
2018. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!