Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a személyiség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a személyiségébe 100%ban de a kulsejében csak 50%ban. Lent a tobbi? 👇?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a személyiségébe 100%ban de a kulsejében csak 50%ban. Ez az 50% (nem konkretan a kulsejenek a felebe vagyok szerelmes, ezt csak ugy irtam) a kapcsolatunk elejetol alakult ki, a tobbi is kifog? Fogom 100%ban szeretni a kulsejet is valaha?

2018. ápr. 3. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 100% elég ritka, de ha a személyiségét ennyire szereted, a külsejét is meg fogod szeretni.
2018. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Igen, a szemelyiseget nagyon szeretem..Es remelem igy lesz ez a kulsejevel is😊Mert elbizonytalanodok neha hogy miert nem tetszik a kulseje de aztan az elvarazsolo személyiségere gondolok es elmegy minden ketejem az felol hogy nem szeretem.

2018. ápr. 3. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a személyiségét, beleszeretsz jobban a külsejébe is. Amúgy meg ha van egy társad akit szeretsz, és szeret vissza és 100%-osan szereted a személyiségét, és törödik veled, és jól érzed magad vele, akkor gondolj bele egy kicsit. Tényleg számít annyira, hogy a külseje is 100% legyen? Én nem úgy gondolom ;)
2018. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eleinte nem ereztem jol vele magam de hallgattam a korulottem levokre ,vele maradtam es megjobban megszerettem es imadok vele lenni,nagyon jol erezzul magunkat es vegulis igazad van😄

Nagyon vekonyka fiu es nem a kulseje alapjan szerettem bele ugyhogy nem a legszebb de ezzel megbarazkoztam egy ideje es megjobban szeretek igy vele lenni.

De nem fognak kritizalni azert mert vele vagyok es azert ahogy a fiu kinez?Ha beszolnak ezert mivel vagjak vissza?Felek ernek minket meg banto szavak es vissza szeretnek vagni valamivel ha beszolnak 😋

2018. ápr. 4. 19:23
 5/6 A kérdező kommentje:
O mindig dicser hogy milyen szep vagyok szoval o kivul-belul szeret de en csak ot belul es felek hogy ez akadaly e a kapcsolatban de ahogy elnezem nem nagyon😄
2018. ápr. 4. 19:24
 6/6 anonim válasza:
Kerdezo vagyok egy masik fiokbol,mert letiltottak.Het honapja vagyok egyutt a fiuval es kivul belul imadom❤❤ha most talalkoznak az akkori enemmel felpofoznam..nem tudom mit gondoltam itt,hogy ilyeneket irtam de eleg hulye voltam
2018. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!