Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, bejövök neki, de még is. Félek, hogy?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy elképesztő lányba. Aki tényleg elképesztő.. Nem olyan mint a többi lány..

Randizgatunk,minden nap beszélünk. Szóval nagyjából megismertem.

Akiről most szó van, ő egy nagyon őszinte, nagyon okos, aranyos, kedves lány és mind ezek mellett gyönyörű.

Hűséges típus.

Ám mégis félek ettől az egésztől.

Elviekben még csak tetszem neki, de oda van értem(aminek nagyon örülök).

Én nagyon szerelmes vagyok belé ezért is félek hogy elutasít.


Milyen tanácsot.. Vagy milyen akármit tudtok írni ehez?

Csak szépen kérlek normálisat. Köszönöm szépen...?



2018. ápr. 5. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon egyszerű módja, hogy olyasvalakivel beszélj, akit félsz megszólítani. Képzeletben ne hozzá beszélj.


Biztos van jó haverod, akivel ezt meg tudod beszélni. Vagy testvéred, akárki. Mondd el neki, hogy szeretnéd gyakorolni, amit mondanál ennek a csajnak, és játsszátok el. Mondd el a havernak, amit a csajnak mondanál, és kérdezd meg, hogy hangzik. (Persze más ne nagyon hallja, mert még azt hiszik, *mások* vagytok...) Nem kell szó szerint begyakorolni, mert ha görcsös, az nem jó. Nem verset kell mondani. Nem a szavak az érdekesek, hanem a fellépés.


Ha már megy, akkor nagyon egyszerű lesz: amikor a csajt megszólítod, képzeld azt, hogy a haverod áll a helyén.


Ami azt illeti, eleve beszélj úgy vele, mint egy haverral. Elvégre azt akarod, hogy ő legyen a legközelebbi társad. Nem kezelheted úgy, mint valami elérhetetlen hercegnőt! Amúgy is csak az önző libák vágynak az ilyesmire. A normális csajok pont azért normálisak, mert nincsenek elszállva maguktól. Ugyanúgy hívd el randira, mintha egy fiút hívnál mondjuk sörözni. Ugyanazzal a hangsúllyal, természetességgel.

2018. ápr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az van a storyban, hogy ő tudja hogy szerelmes vagyok belé (ami biztos tetszik neki, de egyáltalán nincs elszállva magától) ő még nem tudja mit érez, de nagyon bejövök neki. Az a baj hogy gátlásos.. Ami végülis nem baj, mert nem lesz szerelmes 10 perc után minden fiúba...

Szóval itt az a gáz hogy tudja hogy szerelmes vagyok belé, de ő még nem tudja (nem ilyedt meg meg semmi ilyesmi

2018. ápr. 5. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
fogd meg a sejhaját aztán köpd arcon
2018. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!