Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érezhet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban akit nagyon kedvelek. Szerintem van rá esély hogy én is tetszek neki. Azért gondolom, mert például egy barátnőmmel a sulink meletti játszótérre kimentünk mert jó idő volt. Leültünk a padra és beszélgettünk. Aztán Ő is megérkezett a barátaival (nem tudtam hogy jönni fognak). Aztán azzal hencegett mikor mentünk vissza a suliba mert még volt egy foglalkozás azzal hencegett hogy ő milyen erős. Mondtam hogy ha olyan erős akkor vigye az én táskámat is. Elvette és vitte. A barátnőm mondta neki hogy vigye akkir már az ővét is de azt nem vitte. Meg van egy darab a János vitéz amit sz osztályunknak elő kell adnia és ott elválaltam Iluska szerepét, mert úgysincs sok dolgom délutánonként van időm szöveget tanulni.Ő elválalta Jancsi szerepét pedig megmondtuk neki hogy én leszek Iluska. (Ő egyébként nem is nagyon szeret ilyen dolgokban szerepelni)

2018. ápr. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki. Ha továbbra is ilyen veled, meg ha esetleg beszélgettek messengeren vagy akármin és ott is aranyos, akkor meg lehet próbálni elhívni valahova találkozni. (Persze ha ő nem előz meg és hív el téged :D)
2018. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ
2018. ápr. 5. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj, ez nagyon aranyos <3

Biztos tetszel neki:)

Ezek már olyan jelek, amikben már biztos lehetsz.

2018. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 köszi
2018. ápr. 5. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Olyan erős, hogy elbírt 1 táskát 😂 Ha nagyon erős lenne nem 1 táskával bizonyítaná be, de ez személyes vélemény.
2018. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszel neki. Beszélgessetek, s ha továbbra is küld jeleket, akkor menjetek el sétálni, tanuljátok együtt a szöveget stb.
2018. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!