Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hanyagol el a fiúm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el a fiúm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fiúm 17,én 14 vagyok. (ne jöjjön senki a korunkkal légyszives..) A fiúm mostanában elhanyagol. Naponta kb 1 órát beszélünk Messengeren, de akkor sincs túl sok téma. Mondta hogy azért nem foglalkozik velem, mert a haverokkal van meg itt a jó idő is, stb. De ez már február óta csak rosszabbodott (mivel akkor kezdődött ez az egész) Többször is mondtam már neki, hogy változtasson de nem nagyon változtatott.. Szerintetek miért csinálja?

2018. ápr. 8. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a haverokkal lóg. Most, hogy miért rosszabbodott, azt mi idegenek nem találgathatunk csak úgy a levegőbe. Az meg hab a tortán, hogy megkérted, hogy változtasson, de a fenekét sem mozdítja érted. Hol a tisztelet? Nincs sok témátok? Csak egy óra? Bocsi, de ez nekem nagyon furcsa. Ha képes a változásra, mert NEKED ez jobb, akkor fontos vagy számára.
2018. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, miért ilyen, miért nem akar találkozni veled stb... Korkülönbség ide vagy oda, érzéketlen dolog ilyet csinálni az embernek a barátnőjével, főleg ha zavar is ezzel, hogy elhanyagol (mondjuk kit ne zavarna..?). Szóval szerintem találkozzatok, és beszéljétek meg, személyesen úgyis több minden derül ki mint messengeres irkálásokból...

Ne félj a szakítástól, mivel ez a kapcsolat neked nem jó, és ha nem vagytok együtt akkor több esélyed van találni egy olyan fiút, aki tényleg szeret & fontos vagy neki és nem csak mondja... És persze, lehet hogy most úgy érzed, ő az igazi meg ilyesmik, de ez alapján nem hiszem hogy jól járnál vele... (plusz rengeteg időd van még, hiszen fiatal vagy, és biztos jól is nézel ki ha egy 17 éves srác összejött veled :D)

2018. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán fontos lennel neki, változtatna
2018. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem valami korabeli lánnyal ismerkedik.
2018. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2018. ápr. 11. 06:49
 6/7 A kérdező kommentje:
És az szerintetek normális ha egy nap semennyit nem beszélünk (van mikor 2 napig) mert a haverokkal van? Ikyenkor bulizik meg stb és hajnalba ér haza aztán délután/estefele kel fel... (félreértés ne essék, megertem ha eljár ide-oda, de az hogy 2 napig nem keres/keressük egymást, az azért durva..)Szerintetek?
2018. ápr. 11. 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéld meg vele az érzéseidet!

A napi egy óra kapcsolattartás nagyon kevés egy párkapcsolatban.

Én 1-2 órát chatelek plusz kb 1 órát beszélgetek azzal a sráccal, akivel lehet hamarosan összejövök.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd a kettő közt a különbséget! És én nem vagyok (még) párkapcsolatban!


Beszélj a barátoddal, hogy neked több törődésre, több együtt töltött időre van szükséged, és ha ezt nem képes megtenni, szakítasz vele (bármennyire is fáj ez neked, ez a helyes megoldás!)


Sok sikert! :)

2018. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!