Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz hogy 13 évesen nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 13 évesen nem volt még fium?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai és ne támadjatok le hogy k***a meg ilyenek igazából kb az összes osztálytársamnak volt már barátjuk és én ugy érzem kilogok a sorbol
2018. ápr. 2. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gaz egyáltalán, csak azért ne akarj barátot, mert másnak mar volt. Az hülyeség lenne. Majd annak is eljön az ideje, ne aggódj :)
2018. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gáznak érzed? Nem? Zsír, akkor semmi probléma, haladj tovább az utadon.


Igen? Nem kéne, annak érezned, de ha mégis, akkor változtass rajta. Bár véleményem szerint nem időszerű még.

2018. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem! Sajnalom azokat a 12-13 eveseket akikben ez felmerul, hidd el nem az a fontos, hogy mikor hanem, hogy ki. Nekem 14 evesen volt baratom eloszor, 1 evig jartunk de utolag kiderult szamomra, hogy az is korai volt (en is es o is eretlen volt hozza). Tenyleg szemelyfuggo, hogy kinek mikor jon el az elso szerelem, de hidd el erdemes kivarni☺️
2018. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És ha kilógsz a sorból mi van? A helyedbe nem követném a mai "divatot" a fiataloknál..
2018. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy :)
2018. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!