Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám helyén kezelni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám helyén kezelni? Nagyon szerencsétlen vagyok.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és irtózatosan tetszik egy tanár a suliban. Ő 40 éves férfi szóval ebből tuti nem lehet semmi. Ritkán látom ,de egyszerűen képtelen vagyok normálisan viselkedni, ha a közelemben van. Izzadok, izgulok, elpirulok, minden bajom van. Szándékosan kerülöm ahogy csak tudom, neten se keresek rá. Nagyon ritkán van vele óránk, de akkor próbálom elkerülni. Biztos feltűnt neki,ami nagyon ciki. Mit csináljak, hogy úgy tudjam kezelni, mint egy "hétköznapi tanárt az iskolában"??? Még sose volt pasim mert mindig ilyen parázós voltam.

2018. ápr. 8. 19:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más fiú aki tetszik a suliban.
2018. ápr. 8. 19:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg apakomplexusod? Mert akkor érthető, hogy egy sokkal idősebb ember jön be.
2018. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
30%
FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK KATEGÓRIÁBAN MIT KERES EZ A TINIKÉRDÉS???
2018. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy felejtsem el, hogy ugyanolyan legyen számomra,mint akármelyik más tanár?
2018. ápr. 8. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni úgy kezelni őt. Ezt inkább rajongásnak hívnám ami majd szép lassan elmúlik. Sajnos addig nem tudsz mit kezdeni ezzel. Te is rájöttél hogy ebből nem lehet semmi, mivel nagy a korkülönbség is, illetve a tanárod. Ő gondolom nem néz ilyen szemmel rád.
2018. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kínos, nem tudok erről senkivel beszélni. Valószínű, hogy apakomplexusom van. És fogalmam sincs ő, hogy tekint rám, de szerintem az ő szemében csak egy kis diáklány vagyok aki egy a sok közül :D
2018. ápr. 9. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarom hitegetni magam hogy ennek van értelme. :D kibe szeressek bele helyette? Akik tetszettek régebben azoknak mind csaja van vagy 100km-re lakkik tőlem. Hogy tereljem másra a figyelmemet?
2018. ápr. 9. 20:42
 8/9 A kérdező kommentje:
10000km-re*
2018. ápr. 9. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Másba nem fogsz tudni addig beleszeretni még nem fogadod el hogy ez halott ügy és ebből úgysem lehet semmi. Valakivel összejönni úgy hogy mást szeretsz még értelme nincs. Neked se lesz jó meg neki sem. Lassan alábbhagy majd ez a rajongás és addig pedig próbálj meg ismerkedni, beszélgetni fiúkkal, hátha valaki megtetszik és sikerül túllépned.
2018. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!