Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak en vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botkos kérdése:

Csak en vagyok ilyen szerencsétlen? Lent a tobbi

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most fogjuk ra van(volt) barátnőm aki idot kert en ezt mgis adtam neki de o nem a szex miatt kert idot hanem hogy osszejojjunk ket honpig várok már eddig is ha ideges mindig osszeveszik velem ha nem csinálok semmit is haragszik

Mégse csókoltam meg semmi egy puszit kaptam ket honap alatt elmentem erte hzakisertem kb ket kilométerre lakik (nincs kocsim) es igy vartam ra ket hónapot szerintetek normalis?

Es mit kezdjek vele?


2017. jan. 8. 20:48
 1/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem te vagy a szerencsétlen, hanem ő. Csók nélkül nem is tudom hogy lehet összejönni, 2 hónapja együtt lenni meg pláne. Óvodában esetleg.
2017. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen alárendeled magad ennek a nőnek, mit vársz, hogyan nézzen így férfinak?

Keress egy normális lányt és áll ki magadért, más nem fog helyetted.

2017. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az exemmel, hogy időt kértem, mert a szexhez idő kell ha szűz az ember :D és 3 hónap után nagyon csúnyán szakított velem amiért nem feküdtem le vele :( de persze volt csók is, orál is...


A te esetedben a lány a szerencsétlen, nem te. :) ^^

2017. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen én is voltam hasonló cipőben, válaszolva kérdésedre én is voltam ilyen szerencsétlen. Ez azt jelenti, hogy nem tudtál kilépni a barátzónájából (ha korábbi volt az ismerettség) vagy épp ez időszakban kerültél bele. Ha nem tudsz szintet lépni (találkozások, csók, kézfogás, szex) vagy úgy érzed nagy erőfeszítés árán megy, akkor nem a megfelelő ajtón kopogtatsz. Az előttem lévőknek igazuk van, sarkadra kell állni és partnert kellene keresni, aki vissza is dobja a lasztit. Szerinted Brad Pittől is időt kérne a "barátnőd"?


Egyébként egy kapcsolatban ne rendeld magad fölé a nőt, mert nem vonzó a "pincsi" jelleg legtöbbnél és Te sem érzed hosszú távon benne jól magad. Az igazi nők, határozott férfit akarnak, akinek van önlló gondolata, célja, egyénisége. A férfi pedig minimum egyenrangú egy jól működő kapcsolatban, nem egy alárendelt rabszolga.

26F

2017. jan. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen sokan segítettek! :) 15f
2017. jan. 9. 06:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg egy kérdésem lenne ez nem ide tartozik de mindegy az lehetséges hogy se hetero se biszex se meleg nem vagyok semelyik? Nem áll fel semelyikre de viszont frjbe a lányok iránt vonzodom de a farkam viszont nem áll rájuk meg ugy senkire nem all
2017. jan. 9. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!