Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már így vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Járt már úgy valaki, hogy évek óta szerelmes a legjobb barátjába, de mivel nagyon jól ismeri, pontosan tudja, hogy nem illenek össze?

Kb.1 nap után megölnénk egymást, de mégis valahogy beleszerettem. Sosem találkoztam mèg ilyen emberrel... 29N


2016. szept. 29. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor is megpróbálnám a helyetekbe, hiába ismered, azért mégis más az elmélet és a gyakorlat.
2016. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esèlytelen. Én szeretem a biztos, kiszámítható dolgokat. Ha azt mondom valakinek, hogy pénteken 5kor ráérek akkor biztos így van.

Ő meg nagyon szétszórt, sok a munkája, nála soha semmi nem biztos. Ezt barátoknál is nehezen viselem, pláne párkapcsolatban.

2016. szept. 29. 19:36
 3/3 anonim válasza:

Pont az ellentétek miatt baràtkozunk egymàssal és még is rengeteg a hasonlòság (: biztos Neked is vannak nem szerethető tulajdonságaid,Téged inkább a félelmeid tartanak vissza.. hàny nem hitt barràtsàgbòl lett szerelem sztoryt hallottam màr! (: inkàbb a vissza utasìtástòl fèlhetsz és azért indult be a kifogàsgyàr! (:

Mit szeretnél.és kit szeretnél.. mindig azt mondom magamnak.. ùgy élj;hogy ha a verandàn ülsz 80évesen és az unokàid körbe vesznek ,azt tudd mondani hogy mindent mindenkinek elmondtàl és kimondtàl.. nincs mi lett volna ha! (: Felhìvom kedves kérdezőva figyelmét arra;hogy ez az egy élete van jelen pillanatba..a kérdése vàlaszàt pedig annak aa férfinak kellene feltenni !!! (:

A férfiak tudnak vàltoztatni..csak kell a motivàciò Nekik! (:

2016. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!