Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell meghódítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell meghódítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Nekem egy lány jelenti legtöbbet az életemben amikor szívátületésem volt mindig rá gondoltam sok fájdalmat is csak érte tettem féltem de amikor rá gondoltam megnyugodtam 😊 és most már meggyógyultam és jövő tanévben vele járok egy osztályba..😍😍 kérlek segítsetek!! 😥

2018. ápr. 9. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu troll, ha meg igaz akkor kérdezd anyucitól.
2018. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, s ha nem az?

Szerintem csak próbálj meg barátkozni vele először,majd megismeritek jobban egymádt, elhívod randira stb. Remélem sikerül összehoznod, és gyógyulást!:)

2018. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző valaszírót megcáfolnám mert a leghülyébb döntés lenne a barát zónába kerülni ha többet is akarsz. Szerintem érdeklődj iránta úgy hogy ő is észrevegye de ne menj túlzásba be mindig vele foglalkozz egy lánynak nem kisfiú kell hanem rendes férfi akinek az élete tele van izgalmakkal. Ez mellett próbálj meg más lányokkal is jól szórakozni hogy lássa nem csak az ő társaságában tudsz nevetni.
2018. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!