Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjem el meghódítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el meghódítani a lányt?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, van egy oszt.társam, úgy tudom nincs "senkije", nagyon tetszik. Ő még ilyen irányú érdeklődést nem mutatott, de mondhatni jóba vagyunk. Olvastam már, hogy osztyálytársra ráhajtajtani mnem célszerű, de most ezért hagyjam veszni? Szerintetek hogy kezdjem (találkozóra hívás vagy mivel) ?

2015. dec. 20. 22:33
 1/1 K. Isti ***** válasza:

Én szintén 15 éves fiú vagyok.

Hát belém azért zúgtak néhányan az osztályban, mert nem tartoztam semmilyen klánhoz nem voltam rosszba senkivel és egyszerű dolgokról beszélgettem velük és megkedveltek.De ahogyan visszahallottam az egyik osztálytársunktól, hogy még az is bejött nekik, hogy milyen laza vagyok, de ezt nem tudom mire értették.De egy jó tipp, ha szimpatikus akarsz lenni, akkor ha bemész egy helységbe pl osztályba akkor mosolyogj és legyél magabiztos.

2015. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!