Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy 16 éves srác, aki eggyel fölöttem jár a gimiben. Mit tehetek, és mit nem, hogy észrevegyen/elkezdjünk beszèlgetni?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok, és már egy udeje nagyon megtetszett egy eggyel felettem járó 16 éves srác. Amikor összefutunk a folyósón, akkor szoktunk köszönni egymásnak, meg néha egymás szemèbe is nèzünk, amikor is elveszek a gyönyörű szemeiben. Ezen kívül viszont semmi nem törtènt közöttünk. Nem vagyok az a típusú lány, aki lerohanja a fiúkat, inkább az a maradi fajta, aki ùgy gondolja, hogy a fiúknak kell először lépni. Mégis szeretnèk valamit tenni, hogy valamit "elindítsak", rásegìtsek az ismerkedèsre.

2018. ápr. 10. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor köszöntök kérdezd meg,hogy mi újság,milyen órája lesz,ki a tanára ebből meg abból,nem ciki szerintem,ha valami sulival kapcsolatosat kérdezel :)
2018. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
kérdezd meg tőle hogy játszunk e kapd el a golyót?csak ebben az esetben te kapod el.
2018. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thillmin válasza:
100%
Adj neki lehetőséget, a kapcsolódásra! Kérj tőle apró szívességeket; méltasd, amiért csak lehet; ha tudod, hogy jártas valamiben, kérdezz azzal kapcsolatban stb. Amit el lehet rontani az az, hogy mindig társaságban mutatkozol. Lásson néha egyedül, mert - hidd el - mi fiúk nem szeretünk lányfalkákat leszólítani, ha egy adott lány érdekel. Nekük ez ijesztő és veszélyes vállalkozás!
2018. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában ő szokott csoportosan járkálni más srácokkal. Pont ezért nehezebb az, hogy bármilyen beszélgetést kezdeményezzek.
2018. ápr. 13. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!