Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátnőm szakíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm szakított velem és arra hivatkozik, hogy egy baratnőjenek azt irtam, hogy mar nem szeretem (mert kibeszéltek és ez a tudtomra jutott) nem hiszi el hogy szeretem és kimondta a nemet.

Figyelt kérdés
Piszkosul odavagyok érte, de azt mondta, hogy ne küzdjenek erte, hagyjam beken és felejtsem el.

2018. ápr. 12. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Én azt mondom, h küzdj érte. Kérdezd meg hogy mi van vele? Meg hogy te nem mondtál ilyet, beszéljétek meg.
2018. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom, megmondta kerek perec, amikor megmondtam neki hogy szeretnék küzdeni érte,mert szeretem. Nem akarom elvesziteni, erre azt a választ kaptam, hogy hagyjam békén és ne kezdjek erte.
2018. ápr. 12. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezek után mar en is ott hagynám. Most komolyan a barátnőjének hisz, es nem neked? Kene mondani a barátnőjének, hogy ha ezt írtad, legyen szíves es mutassa meg a beszélgetést. Felsülne az tuti.
2018. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyet mondtál, akkor viseld a következményeit. Harcolhatsz érte, kérdéses, hogy mennyire lesz eredménye... Habár az is lehetséges, hogy esetleg pont azt szeretné, hogy éreztesd vele, hogy szereted és hogy most picit harcolj érte. mindenesetre, sok sikert.:)
2018. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy mi lenne ha nem szólnék hozza, ha összefutunk,stb... semmi közösségi oldal, nem is lepek fel, azaz addig letörlöm a facebookot és kiváncsi leszek, hogy keres -e vagy hianyzok -e neki?! Ez jo ötlet lenne? (Hátha meggondolatlanul irt. Ideges volt...)
2018. ápr. 12. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre hadd békén ahogy ő akarta te megpröbáltad ha nem hisz neked akkor nem érdemli hogy többet tegyél a domov érdekében ne töröld magad sehonnan annyit nem ér
2018. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dolog*
2018. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem törlöm le magam csak a telefonról az alkalmazást.
2018. ápr. 13. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!