Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leximexike kérdése:

Hogy hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Nah szóval van egy évfolyamtársam aki nagyon tetszik és nem merek vele beszélni. Életembe nem váltottunk egy szót sem. Nem merek odamenni hozzá. Szünetekben meg mindig a telefonján lóg a termükben. Valaki segítsen nekem kérlek!

14/L


2018. ápr. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Villantsd meg neki a bugyidat.
2018. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...
2018. ápr. 14. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Visszagondolva 14 éves önmagamra, kb ez az egy, ami bevált volna egy olyan lánytól, akit alapjában véve észre sem vettem. Ezt most veheted viccnek, de ennél jobb ötletem nincsen.
2018. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Turkálhatsz a hajadban például. Viszont ha rá köszönsz és megkérdezed hogy van,mit csinált tegnap és közben tursz a hajadban akkor észre veszi hogy szeretnél tőle valamit. Sok lány önkéntelenül is túr a hajában ha tetszik neki egy fiú. ha nem hülye akkor észre veszi.
2018. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 14. 14:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki még adna tippet azt megköszönném! :)
2018. ápr. 15. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá köszönj neki és majd ha kicsit beszélgettetek ugye pár dolgot meg tudsz róla pl.: merre felé lakik és ha egy felé laktok akkor meg kérdezheted hogy mentek e együtt haza stb.
2020. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!