Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik, hogyan vonjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Én 15 leszek, ő pedig 18, van egy közös óránk. Ő elég társasági ember, én viszont nem annyira. Gondolkodtam azon hogy oda megyek hozzá, de félek hogy "lúzernek" tartana, mert nem vagyok túl vékony, meg szépnek sem mondanám magam és azt sem tudom mit mondjak. Mit tegyek?

2018. febr. 24. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Oltozz kacsanak, ora elejen ugorj fel a padra, es kezd el a kacsa tancot. Garantalom hogy felfigyel rad.

Nem azert nem adok valaszt mert bunko vagyok, hanem azert mert rajtad kivul erre senki nem tud valaszolnim

2018. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!