Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem egy lány akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akinek van jelenleg barátja viszont ő irt rám és mondta másoknak is hogy tetszem neki, akármilyen gondja van mindig mindent megbeszél velem töbször ki hívott találkozni ahol mindig jól elbeszélgettünk de töbször mondta hogy mennije kell a barátjához miközben velem volt de rendszeresen rám ír meg ő keres engem sokszor úgy hogy azt mondja hogy a barátjánál van és tudom hogy nem is túl jó a kapcsolata arra is panaszkodott már töbször. De mikor találkozunk semmi ölelés meg semmi ilyesmi , nem tudom hogy nekem kéne kezdeményezni ?Most pedig nem igazán értem hogy mit szeretne tőlem csak barátkozni vagy többet? A barátja egyébként egy elkényeztetett hülyegyerek nem igazán bírja senki. 18/f

2018. ápr. 14. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul úgy viselkedik veled mintha a legjobb barátnője lennél...hm
2018. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"szárazbarát" erre a szakkifejezés. Vagy pedig váltana, és puhatolózik.
2018. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebből a csajból nem nézek ki sok jót..lehet csak barátkozni akar de ha nem akkor valószínűleg ha veled lenne akkor más kellene neki.
2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus lábtörlő efektus,menekülj ameddig még lehet.
2018. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!