Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok soha elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok soha elég jó? Nektek milyen az ideális pár?

Figyelt kérdés

Mindig mindent megteszek a másikért, amit csak lehet.. a saját érdekeim/boldogságom elé helyezem másokét, mindig segítek, ott vagyok, ha kell.. ragaszkodó típus vagyok, ha valakit megszeretek, legyen az szerelem vagy barátság, tűzbe is nyúlok akár az illetőért..

A külsőm sem olyan nagyon vosszataszító, bár szépnek se mondanám magam, de nem vagyok bányarém...

Mert nem tudok soha megfelelni az elvárásoknak, illetve miért nem lehetek sose senkinek én az első?

Milyennek kéne lennem ahhoz, hogy valaki szeretni tudjon?


2018. ápr. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad. Tudom közhelynek hat, de ha megjátszod magad, akkor sose téged fognak szeretni, hanem azt akinek mutatod magad.
2018. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehát ilyen vagyok, és ez a legszomorúbb, hogy senki sem tudja megbecsülno, mindig kihasználják, hogy fontosak nekem
2018. ápr. 16. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és ugyanígy érzek, max friendzone, de legtöbben ott is átbasztak. (Bár ott legalább van 1-2 kivétel) De én már elfogadtam, nekem nem való a kapcsolat, és többet próbálkozni se akarok.
2018. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz megfelelni mindenkinek? Semmi értelme. Meg látod, így nem vagy boldog.... Az pedig hogy te "ilyen vagy" nem megoldás semmire. Ezzel csak nyugtatod magad, márpedig ez a legrosszabb amit tehetsz. Nem kell ilyennek lenned! Mellesleg minden ember önző valamelyest és önös érdekeket képvisel szóval nrm kell megjátszanod magad az embereknek. Légy önmagad! A te boldogságod legyen az első! Ha folyton tapadsz az emberekre-ott vagy-figyelmet szentelsz nekik akkor ők ezt megszokják és természetesnek veszik (ergo nem leszel soha fontos) .

Az ember márpedig igen is képes a változásra, szóval ha már eléggé meguntad az örök pótkerék szerepét akkor majd rájössz! :)

2018. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!