Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy srácnak bejön ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácnak bejön ha egy lány fiúsabb?

Figyelt kérdés

Két bátyám van és ez nagyban közre játszik a kinézetemben stílusomban, ez baj?


Kinézet.:

- Alacsony (154cm), váll felé érő enyhén kócos/ hullámos haj, borostyán színű szemek és szeplők


Személyiség.:

- Határozott, makacs, szétszórt, életvidám, humanista, indokolatlanul lelkes


Érdeklődésikör.:

- Imádok focizni, testvéreimmel mindig videójátékozunk (GTA, Ghost, PubG...stb), nagyon szeretem a rock-ot (Grenn day <3) és az elektronikus zenéket, kedvenc elfoglaltságom a rajzolás (tetováló akarok lenni)


Öltözködés.:

- Kockásing, tornacsuka, fekete/ okker sárga trikó, bő szabású pulcsik feszülős farmer, és ilyenek



2018. ápr. 17. 17:24
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L
2018. ápr. 17. 17:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos van a környezetedben olyan, akinek tetszel :) De szerintem túl fiatal vagy még ehhez :) NEhogy kihasználjanak (osztálytársaim versenyt űznek belőle, hogy ki tud több fiatal kiscsajt megfektetni, akik még semmit nem értenek az egészhez és pár jó szó elég nekik...)

18F

2018. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak rendes fiúk még, és szólsz, de nem terveztem 14 évesen egy 16-18 körüli sráccal lefeküdni! :)
2018. ápr. 17. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek ez bejön és ez az ideálja:)
2018. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Nekem pl alapból egy jó pont ha játszik pc-n vagy bármin, mert munkám mellett én nagyon soat csinálom és el sem tudnék képzelni magam mellé olyat akit egyik sem érdekli.


Kérdésedre válaszolva: Igen

2018. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen, te különösen szimpatikus vagy, de nekem túl fiatal (18 vagyok), főleg a kocka-rocker-tetováló kombináció miatt, mivel engem is ezek jellemeznek legjobban. :D Szóval engem ennyivel megnyernél, gondolom másokat is, ne aggódj. :)
2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!