Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg, ha szinte teljesen idegenek vagyunk és idősebb is nálam?! LÉGYSZI TANÁCSOKAT!

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimba jár, de idősebb nálam két évvel. Én az osztályban sem vagyok túl nagyhangú feltűnő, hát még suli szinten, és ráadásul alsóbb osztályba járok mint ami a koromhoz való lenne, (nem buktam meg!!) szóval az ilyen 'kicsiket' észre sem veszik, nem vegyülünk velük nagyon.

Nem tudom, hogy szólítsam meg, senkit nem ismerek aki ismeri, és nyilván nem akarom végig kérdezni a fél sulit, hogy ,,helló, van barátnője?'', csak azokat akikben megbízom, akiktől nem ciki.

Szóval simán lehet, hogy barátnője van, és nem tudom, lehet baromi idióta és ellenszenves ha jobban megismerem, és kinézetre tényleg sokkal fiatalabbnak tűnök mint ő, meg nem is vagyok szép, inkább fura... Mit tegyek? Mivel szólítsam meg? Próbáltam vele 'szemezni' de a haverjaival beszélgetett, szóval nem nagyon tűnt fel neki.

Valami olyan kellene amivel nem égetem magam.

Megéri egyáltalán próbálkozni?

Ötletek?


16/L



2018. márc. 19. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne várd a sült galambot. Megpróbálhatsz trükköket (jajj, bocsi, véletlen meglöktelek. Jól vagy? Hogy hívnak? stb), vagy egyszerűen menj oda hozzá beszélgetni, hogy bocsi, nem tudod véletlenül, hol van az xy terem? Vagy valamelyik tanár tanárija. Utána ha érdekled, megy magától a beszélgetés. Esetleg Facebookon is bejelölheted, ha tudod a nevét.
2018. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Köszönj neki, megkérdezed van-e kedve veled suli után beszélgetni. Lehet, hogy pont nem ér rá, akkor kérdezd meg mikor lenne neki jó, de ha mindig csak elhalatszja mert soha nem ér rá valószínű hogy nem jössz be neki. De először elég egy "szia", nyílván jobb ha egyedül van és úgy köszönsz neki(így biztos hogy meghallja), de az se baj ha ott van 1-2 osztálytársa, szerintem 99 % hogy vissza fog köszönni :) Megéri próbálkozni. És régebben is szemeztetek? Ha igen akkor nem hiszem, hogy barátnője van, mert ha téged néz biztos tetszel neki, az is lehet, hogy ő nem tudja hogy van-e barátod, és ezért nem próbálkozik. Sok sikert :)
2018. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Leszolítani nem a te dolgod.

Nem igaz, hogy már 16 évesen sem férsz a bugyidba...

2018. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan szólítsd meg egy köszönéssel a többi meg majd jön magától. Így legalább tudni fogja hogy nincs barátod, ő is bátrabb lesz, lehet elhív valahova. Majd írd meg mi történt :D
2018. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek aki normálisan írt köszönöm a választ!!

De #3, miért ne lenne az én dolgom leszólítani? Miért lenne kevésbé az enyém mint az övé? Nemár, hogy a 21. században is ilyen szexista dumát nyomj. Nem arról van szó, hogy ,,nem férek a bugyimba'', tinédzser vagyok, megtetszett valaki, ahogy ez lenni szokott, szeretnék beszélgetni vele, ehhez kértem tanácsot, (tényleg nagyon köszi a tippeket többiek!!). Nem fogok várni arra, hogy mint egy romantikus filmben egy sorsszerű véletlen folytán belémbotoljon életem szerelme, nem fogok illedelmesen ücsörögni, mint egy viktoriánuskori szűzlány, csak mert 'nem való, hogy én szólítsam le'. Nyilván nem fogom rávetni magam mint valami kiéhezett r**banc, de ha lehet esélyem, akkor megteszem azt a minimumot amit megtehetek.

2018. márc. 19. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Fuu de remélem, hogy megszívod :)
2018. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6: én meg remélem, sikerrel jár a kérdező. Igaza van, és legalább nem csak a sült galambot várja. Kérdező: sok sikert kívánok, majd írd meg, mi lett a vége!
2018. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!