Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?! Olyan rossz érzés!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Olyan rossz érzés!

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és sokan mondták, hogy tetszem neki, de nem fogadta el a jelölésemet Instán és azt hittem talán van nála esélyem :( Mit tegyek?

2018. márc. 11. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert Instán nem fogadott el, az nem egyenlő egy nemmel istenem...

Menj oda személyesen hozzá és beszélj vele!

2018. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De azért Facebookon ismerősök vagytok, ugye? Mert ha nem, akkor ez egy veszett ügy...

Istenem, ezért nem használom ezeket az oldalakat, nemhogy ismerkedésre, hanem semmire sem. Beszélj vele személyesen, keress jó alkalmat, amikor odamehetsz hozzá, bókolj neki, ilyesmik, de könyörgöm ne Instán próbálj neki imponálni.

2018. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előttem szólónál a bölcsek köve. A netes ismerkedés igazából csak dugópartner szerzésére jó (ha iszonyatosan ki vagy gyúrva férfiként, illetve ha csili-vili csajszi vagy), én még nem láttam boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatot, ami netes ismerkedéssel indult. Persze, persze, biztos van ilyen, de többnyire még a "boldog" neten társat találók is durván megalkudnak magukkal, csak ne legyenek már egyedül.

Ez szánalmas és úgyis boldogtalansághoz vezet.


Tehát, kedves kérdező: Csak személyesen! :)

2018. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!