Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha a barátnőtök egy másik csávóval csókolózik egy buliban. Szakítsak vele vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem mondta el nekem hogy elmegy egy buliba de én utólag megtudtam hogy ott egy másik sráccal csókolózott, a srác azt állította a közös ismerősünknek hogy nem feküdtek le, ez szinte biztos a barátnője szerint csak sokat ivott ö nem akarta. Nem tudom hogy megbocsájtsak neki vagy nem?

2018. ápr. 20. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Altalaban tok pozitiv jellegűek a válaszai.. Sőtt... De ebben szinte 100%ig biztos vagyok h megcsalt es nem csak az alkohol hatása miatt volt.
2018. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen szakíts
2018. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
En ilyen lanyokra nem pazarolnam az idomet.. de ha neked jo ha titokban elmegy es masokkal smarol... baratno az azert baratno mert teged szeret es nem masokat csokolgat. Ahogy erzed.. adhatsz neki egy masik eselyt de ne legyel mar papucs allj a sarkadra te vagy a ferfi nem kell jatszani a noi szerepet
2018. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szakítás. Ez egy ilyen típus. Mindig ezt fogja csinálni vagy veled, vagy mással.

Azonnal meg jobban leértékelődsz nála és vérszemet kap, ha megbocsátasz. Hiszen ezzel azt üzened, veled bármit meg lehet tenni.

Fel a fejjel! Rengeteg nő van.

2018. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék.
2018. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire komoly a kapcsolatotok és mióta tart. Én személy szerint adnék egy esélyt neki.
2018. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!