Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 hete vagyunk eggyüt. Még az első héten éreztem magamon hogy szeretem őt nagyon,mivel az exe nagyon vissza akarta kapni és ez nagyon aggasztott engem.. Még azelőtt hogy járni kezdtünk volt egy két nap amikor sírtam is miatta, mert hogy annyira hiányzik. De amióta eggyüt vagyunk nem sírtam miatta, mondjuk okot se adott rá még.. Minden nap találkozunk olyan 3 órákak és amikor meg nem vagyunk együtt akkor meg nem érzem azt hogy hiányozna..De attól függetlenül mindig rá gondolok, egyfolytában irogatunk messengeren.. Amikor meg nincs fent akkor meg zavar engem hogy hol lehet vagy hogy mit csinalhat.. Féltékeny vagyok nagyon.. Ha fiúkat olelget, vagy netán olyanokkal beszélget akik többet akarnak barátságnál.. Szóval az a lényeg hogy nem érzem azt hogy szeretem e őt.. Vagy hogy ez szerelemnek is nevezhető? Mindig ezen gondolkodom hogy szeretem e.. Vagy hogy eléggé szeretem e... O az első barátnőm.. Szóval szerintetek mivan velem?

2018. ápr. 22. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig azért érezted annyira a hiányát, mert nem volt veled. Most veled jár, találkoztok, megkaptad, stb. nem érzed a hiányát, mert veled van.
2018. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Wut?

Bocsi megragadt a szemem az ölelés szón..szóval minek ölelget másokat?

Egyébként ezt normális.."Ha nem kapod meg amit akarsz szenvedsz,ha pont azt kapod amit akarsz akkor is,mert már nincs célod.

2018. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó, van egy haverja akit egyszer kétszer megolel.. Nem várhatóm el tőle én hogy ne olelgesse, hiszen én is olelgetek 2 lányt rajta kívül... De ők csak nagyon jó barátaim akik mindenbe támogatnak...

Értem.. És akkor miért nem érzem hogy szeretem, úgy mint az elején éreztem.?

2018. ápr. 22. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy idő után elmúl a fellángolás csak nem ilyen hamar kéne de lehet ez.

Én is voltam így,hogy az elején mindennél jobban kis időre rá már nem igazán ment.

2018. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!