Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki régóta tetszik de nem merem elmondani neki mert eléggé bizalomhiányos vagyok és félek attól hogy ő nem érez ugyan így. Ráadásul nagyon jó barátok vagyunk és nem akarom hogy megromoljon a kapcsolatunk. Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan mondhatnám el neki? Vagy hogyan tudhatom meg hogy tetszem-e neki? 14/F

2018. ápr. 12. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez több szempontból is megfontolandó. Nem elég, hogy osztálytárs, de nagyon jó barátok is vagytok. De én azt mondom próbáld meg! Miért? Mert, ha így érzel ez a barátság már sosem lesz "csak barátság", már nem lesz olyan, mint régen tehát próbáld meg. (az osztálytársas dologról meg annyit, hogy ha valaki nem tud éretten kezelni egy szakítást, akkor ne is legyen párkapcsolata)

Hogy hogyan? Hívd el valahová kettesben. Lehetőleg ezt személyesen mond el neki, hogy lásd a reakcióját. Vagy hívd fel, ez már rosszabb, de még mindig jobb, mint egy messenger üzenet. Hívd el fagyizni, sétálni, de a legjobb, ha kreatív vagy. A lényeg, hogy tudjatok beszélgetni. Nem kell rögtön letámadnod, pl.: "most akkor járunk?", "tetszel nekem, én is neked?" és ehhez hasonló kérdésekkel. Sőt, nem kell azt se mondani, hogy ez egy randi. Ezek majd maguktól fognak jönni, látni fogod rajta, ha ő is úgy érez. Sokat mosolyog, nem szorong, szemeztek, akár el is pirul, a beszélgetés nem egyoldalú, stb. Ha jól érezte magát ismételjétek meg, és ha úgy érzed elmondhatod az érzéseidet.

Sok sikert!

16/L

2018. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Plusz: nyugodtan legyen onbizalmad, hisz ha baratok vagyok kedvel teged, jo alaprol indulsz. Ne felj elhivni, es en azt se tanacsolnam, hogy huzd az idot, mert a lanyok nem szeretik a gyava fiukat;)

2018. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!