Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a gond vele, miért csinálha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond vele, miért csinálhatja velem?

Figyelt kérdés

Ha nem olvasod végig, vagy nem érdekel bele se kezdj.

Az igazság az, hogy csak ki akarom adni magamból, de senkinek nem tudom, tehát ide közvetítem. A véleményeteket nyugodtan írjátok le.

Jártam egy lánnyal. Ő 15, Én 14 éves voltam...eléggé "más" mint a többi lány...

Voltak korszakai. Pl: dark, anime, meme stb...

Tudtam, hogy ilyen és elfogadtam.

Mikor ismerkedtünk mindig érdeklődtem iránta. Kedves, nem rámenős voltam és tudtam, hogy ő is kedvel.

Ám neki ekkor is és később is a "megismerésem" annyit jelentett, hogy mémeket és orbitális f*****gokat küldözgetett...és nem a vicces fajtákat, mert én szeretem az ilyen elvont humort, de ezek már szánalmasak voltak...mikor összejöttünk akkor is kedves, megértő, elfogadó, nyitott voltam, meg akartam ismerni, míg ő csak a hülyeségeket mondogatta nekem mikor együtt töltöttük az időt...

Vagy ha nem a hülyeségekkel bombázott, akkor vagy panaszkodott vagy csendben gyötörte a lelkét, hogy mennyire nem tud nekem eleget tenni...elég abnormális, hogy gyötri magát amiatt, hogy utálom, hogy gyötri magát és nem változtat...de mindegy is.

Nekem sose nyílt meg, sose érdeklődött igazán irántam, míg a barátaival mindent megosztott...sokszor éreztem magam rosszul, depresszíven, mert mindent megoszt a barátaival és mennyire jól megvan velük, és velem nem igazán...főleg úgy, hogy nekem nem voltak barátaim.

És elárasztottam annyi boldogsággal, gesztussal amennyi tőlem tellt. Halálosan szerettem, és ő is engem, de a kapcsolatunk nem volt kapcsolatias. És miatta nem volt az.

Mindig próbáltam a kedvében járni ajándékokkal, rózsával, ő meg letudta a kapcsolatunkat szánalmas hülyeségekkel, önutálattal és panaszkodással. Nem értékelte a gesztusaimat és csak a panaszáradat jött belőle.

Nagyon perverz volt és tudtam hogy csak viccelődik a szexualitással ám mikor 3 hónap után közölte, hogy "bármit kérhetek karácsonyra, bármit megad amire vágyom" akkor tudatosult bennem, hogy komolyra fordul a dolog. Tizenéves srác vagyok, egyértelmű, hogy akartam. Ám mikor az ágyamban voltunk, csókolgattam a nyakát, cirógattam, azt éreztem, hogy lefagy és kellemetlenül érzi magát, de láttam, hogy élvezi, csak nem tud hogyan reagálni.

Egy óráig ezt csináltam amolyan előjátékként, de mikor már éreztem, hogy ha most nem kérdezek rá akkor ítéletnapig itt leszek, nem fogja közölni, hogy készen áll, és mikor utalgattam rá, hogy megadom neki a kényeztetést akár viszonzás nélkül is, akkor ugyanúgy lefagyva félve feküdt alattam...rákérdeztem újra és újra majd beközölte, hogy most nem.

Nem ellenkezett volna, és talán akarta is...vagy talán csak azt akarta, hogy egybetartsa ezt a kapcsolatot, vagy poénnak indult, de komolyra fordult... ki tudja...szeretkezhettem volna vele, de láttam, hogy fél...nagyon fél. Inkább hagytam és lemondtam a szexről.

Kb másfél hónapig ment ez, másfél óra ágyban fetrengés, csókolgatás, cirógatás, romantikázás, de mindig félve szolidan beközölte, hogy most nem...

Nem az a gond, hogy nem feküdtünk le, hanem, hogy húzogatta előttem a mézes madzagot...és nem volt benne annyi, hogy közölje "nem áll még készen ebben a korban a szexuális tevékenységekre". Teljesen megértő lettem volna.

Ez egy tizenéves srácnál nagyon rossz érzés...mintha egy kutya előtt hónapokig húzogatnál egy fincsi szalonnacsíkot, majd megennéd...visszaélt az érzéseimmel és vágyaimmal és ez nagyon szemét dolog.


Egyszer nagyon beteg volt. Leutaztam hozzá rózsával teljes titokban, hogy meglepődjön. Fél óráig hallgattam az elborult hülyeségeit, egy óráig azt, hogy mennyire meg akar halni, mennyire szar neki ebben a családban, szar az élete(amit többször is mondott a kapcsolatunk alatt) majd a maradék 1-2 órában gyötörte magát, hogy mennyire nem tud nekem eleget tenni...

Szerintem az egyik legromantikusabb gesztust tettem meg akkor, és egy köszönömöt alig, de a panaszkodást azt persze megkaptam.

És tudatosult bennem végképp, hogy nem tudja mit akar. Nem áll készen egy kapcsolatra, túl gyerekes és negatív.

Mindent poénnak vesz, panaszkodik és gyötri magát.

Én a szívem tálcán nyújtottam, ő azt hidte semmi dolga és élvezte a szeretetáradatomat miközben nem volt képes megbecsülni azt...

Ez egy idióta, szánalmas humorral és személyiséggel rendelkező, csak a rosszat meglátó negatív, öngyötrő, szeretni nem képes személyiség...

Szakítottam vele szánalmasan oldalakat írt, hogy mennyire fáj neki és reméli jobb lesz nekem. Majd egy hónappal később neki és a családjának állt felljebb, hogy mekkora szemét vagyok és nem tettem eleget neki...még a másik exét is rám küldte xD

Köszönöm neked, hogy végigolvastad, eléggé röviden összefoglalva ez a történet.

Mi a véleményed róla?


2018. ápr. 22. 11:04
 1/9 A kérdező kommentje:

A hülyeségek alatt azt értem, hogy a kolis barátnői mondanak egy olyan angol mémet/idézetet mint pl. Jesus is a bread és sírva vihogva idiótán nevetnek...ez az élete, ilyen a humora, a személyisége.

Anyám azt kérdezte mikor szakítottunk, hogy az xy (barátnőm) az mennyi ideje drogozik?

Mert csak annyit hallott, hogy kussban vagyunk, vagy ő idétlenül szánalmasan vinnyog.

Szánalmas "humora" és személyisége van. Erről szól az élete

2018. ápr. 22. 11:07
 2/9 anonim válasza:
Hát... Nem semmi, hogy idáig kirartottál és elviselted a baromságait. Sajnos léteznek ilyen emberek, akik csak panaszkodni tudnak, semmiben nem látják meg a jót. Lehet nem is igazán szeretett téged.
2018. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom eldönteni, hogy szeretett-e. Viszont azt tudom hogy bizonyos dolgokról nem panaszkodunk akárkinek. A humora mindenkinek más. A romantikával nem mindenki tud mit kezdeni( pl barátom egyszerűen sokszor nem tud rá mit reagálni).

Viszont ahogy vegigolvastam, azon gondolkodtam hány éves lehetsz. 15 éves fiuhoz képest túl érett vagy szerintem, és a korodbrli lányok még gyerekek hozzád képest. Lehet hogy a lány tényleg csak kihasznált, de ha még gyerek, felróható-e neki, hogy nem megfelelően viselkedett ? Szerintem aligha. De te sem vagy hibás. Az hogy ilyen türelmes vagy/voltál, az erény és nem hátrány. Viszont ne ess abba, hogy találsz valakit és egyből halálra kényezteted. Ez nem rossz dolog ha kiérdemelte.. amíg ez nem történik meg, addig még ismerkedés van, még ha már jártok is. Ezt az esetet felfoghatod tanulságnak is.

2018. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%

Az egyik fiú barátom (tényleg csak barát) szintén majdnem egy évig művelte ezt az önsajnáltató, állandóan panaszkodó "szarazéletem" viselkedését. Természetesen tök alaptalanul.

Én meg állandóan hallgattam és aggódtam és sajnáltam. Amíg elegem nem lett, azóta pedig nem vagyunk túl jóban. Az ilyen emberek csak magukra tudnak gondolni, fel sem képesek fogni, hogy mások is vannak a világon rajtuk kívül.

Nem gondolnám, hogy a csaj az éretlensége miatt lett volna ilyen, 14 évesen már elég értelmes kell legyen ahhoz, hogy normálisan viselkedjen. Szimplán csak a saját érzései érdeklik. Ezzel nem tudsz mit csinálni, és nyilván hiba volt mindent megtenni neki, de tudom hogy erre az ember csak utólag jön rá. Elég okosnak tűnsz és ez alapján jobbat is érdemelnél.

2018. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok úgy érzem így utólag, hogy nem állt készen egy kapcsolatra. Mintha a lelke/elméje/mentális állapota...hívd aminek akarod fiatalabb lenne a koránál.

Félénk, nem nyílt meg nekem, barátaival naphosszat vihog, nekik megnyílik, gyötri magát a kapcsolat éskettőnk miatt, nem érinti meg őt a sok gesztus és szeretetem...fél a szexualitástól, nincs benne elég bátorság alapjáraton,ő akar lenni a középpontban.

Mint egy harmadikas akinek nevetés, barátok és 110%-os egyoldalú figyelem kell. Nem pedig komoly kapcsolat.

Én inkább érettebb vagyok fejben. Mint egy életerős 20 éves. Szórakozás, nem riadok vissza a szextől, kimondom az igazam ha lényeges és ami a legfontosabb: képes vagyok a szarból is kihozni a legjobbat. Nem úgy mint ő...Aki a jóban is mindig csak a szart látta...

2018. ápr. 24. 16:56
 6/9 anonim válasza:

Eloszor is azt szeretnem mondani, hogy nagyon intelligensnek tunsz.

Te tenyleg nagyon kitarto voltal, lehet benned volt az, hogy ez a lany segitsegre szorul.Te mindent megprobaltal, de ha nem megy, nem megy.

O nem ertekelte a kapcsolatotokat.Utolag valoszinuleg hianyozni fog a biztos tamaszod, amit akkor magatol ertetodonek vett.De ez van, ezt meg kell tapasztalnia.

Vegul pedig a kozhely, ami nagyonis igaz.Tul fiatalok vagytok meg.O meg meg tenyleg tul eretlen.

Lepj tovabb, talalj valakit, aki megbecsul, mert szerintem szuper tars vagy.

2018. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valószínűleg csak egy olyan személy kellett neki aki törődik vele, kinyalja a seggét habosra...nem hiszem hogy szeretett, bocs haver...:/
2018. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Boomer válasza:
Haver, Te nagyon creepy vagy. Nem gondolkoztál el még azon, hogy valamit Te rontottál el? Nem érzed azt, hogy talán egy kicsit sok belőled neki és ezt így reagálta le? Mit gondolsz, miért nincsenek barátaid? :) Sajnos az az érzésem, hogy annak amit leírtál jó, ha a 10% igaz. :)
2018. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Naynay válasza:
Hülye vagy fiam. Úgy tűnik nekem abból amit leírtál, hogy te csak a fszoddal gondolokodtál. Az exed nem tartozott neked szexszel bármilyen kedves is voltál hozzá. És nem kell megindokolnia neked hogy miért nem akar veled lefeküdni, legyen elég egy 'nem'. Úgy viselkedsz, mintha te lennél a krőzus, holott csak egy szánalmas kisgyerek vagy, aki azt hiszi hogy hú de érett. Amúgy tetszik ahogy a saját fszodat szopod a kommentekkel te kis féreg.
2018. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!