Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy legyek túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy legyek túl ezen, hogyan fogadjam el? (Ex és barátnő)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy jártam egy fiúval (osztálytársam, de ez engem sose zavart), szakítottunk. Ez eddig oké. Van nekem egy nagyon jó barátnőm, aki nagyon jóban van az exemmel is. És azt érzem hogyha mindhárman egy társaságban vagyunk, inkább vele foglalkozik a barátnőm mint velem. Nem akarom olyan helyzet elé állítani hogy választania kelljen, mert az unfair, de mégis zavar... Csak akkor veszi észre hogy amúgy én is ott vagyok, ha már teljesen elszomordtam emiatt. És ezt nem mondhatom el neki, mert az hogy hangzana már?

(Hozzá tartozik a történethez hogy van egy régebbi lelki sérülésem barátok kapcsán, így nekem nagyon fontos hogy érezzem hogy tényleg számítok).

Most viszont így azt érzem hogy az exem többet ér nálam, és ez borzalmas. Mit lehetne tenni, hogy ne érezzem ilyen vacakul magam, ahányszor csak beszélgetni/ölelkezni látom őket?

(Az ölelkezés az osztályunkban teljesen megszokott, mindenki ölelel kb mindenkit, tuti hogy nincsen olyan szándéka hogy összejöjjön az exemmel).

Köszönöm ha elolvastad és ha válaszolsz :)

16/L



2018. ápr. 22. 22:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Én a helyedben nyíltan beszélnék az érzéseimről a barátnőmnek. Ha valóban igaz barát, akkor meg fog érteni, hogy te így érzel, és tesz róla, hogy ez a hármas barátság/haverkodás egyensúlyban maradjon. 2 okból viselkedhet úgy ahogy. 1. Neki is tetszik a srác, ezért foglalkozik vele többet. 2. Vagy észre sem veszi hogy rá több időt szán, mint rád. Én az utóbbira tippelek. Viszont néma gyereknek anyja se érti a szavát... Beszéld meg vele! Nincs abban semmi ciki. Azért érzed magad szarul mert féltékeny vagy(még ha ezt tagadod is). Ezzel nincs is baj, teljesen normális. Viszont ha a barátnőd megértő, igaz barát, akkor tekintettel lesz rád és az érzéseidre. Tapasztalatból mondom.
2018. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Tudom hogy féltékeny vagyok, és fix hogy nem akar tőle semmit barátságon kívül. Nem olyan fajta a srác aki neki bejön. Nagyon nem. Csak félek tőle, hogy ha olyan jól elvannak egymással, és felhozom, úgy értelmezi hogy választania kell, és akkor dob engem, mint a régi barátaim.

2018. ápr. 24. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!