Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El kell, hogy fogadjam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell, hogy fogadjam, hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, marha sokan feltettek már ilyen kérdést, de mégis megírom. Nos, 19 éves vagyok és már párszor próbálkoztam a csajozással, semmilyen sikerrel. A második próbálkozásnál jutottam a legtovább, de az viselt meg a legjobban. A lány a második randin jelentette be, hogy összejött a 2 évvel fiatalabb Fiújával, aki őt megcsalta. Később kiderült, hogy fel se tűnt, hogy tetszett nekem. Mikor megtudtam, kb az agyam lefagyott és mikor hazamentem, akkor buktam ki. Kb. 2 hétig voltam teljesen rosszkedvű és feszült. Teljesen jószívű, rendes voltam vele. Első randi az jól sikerült, akkor volt a szülinapja és még ajándékot is kapott tőlem (nem valami vacakot, hanem azt aminek örülhet neki). Azóta próbálkoztam párszor és semmi... Tudni kell rólam, hogy kb mindenből a régit szeretem. Kedvenc együttesem a Queen, a kedvenc filmjeim a kb '60-as évekbeli filmek és szenvedélyes veterán autó őrült vagyok. Magyarul teljesen kinn állok a sorból. Bulizni járok, de nem azért, hogy berúgjak, hanem azért, hogy jól érezzem magam. Alkoholt nagyon ritkán iszok, dohányozni meg abszolút nem dohányzok. Segítséget nem igen tudok kérni, mert apám és anyám már meghalt. Vannak mások is a családban, de ők se tudnak nagyon tanácsot adni. Már majdnem mindegyik fiú ismerősömnek van/volt barátnője és engem ez mondhatni zavar. Ők ezt megtudták csinálni én meg lehet ezt sose fogom tudni megcsinálni. Már beletörődtem abba, hogy nem lesz senkim. Érdeklődési kör az kilőve, mert ilyen lány nem létezik. Kinézet: 175 cm, kb 70 kiló, átlagos a kinézetem, bár mindig igyekszek egyéni lenni. Sose érdekelt az, hogy márkás cuccaim legyenek. Pl egy nyomógombos Nokiát használok és imádom, semmi pénzért nem cserélném le. Ruhából is szinte csak régi autós ruhában járok, mert abban érzem jól magam. Izmos nem vagyok, inkább kardio edzésre járok, mert utálok súlyzózni. Vagy ha jó idő van, akkor biciklizek, kb egy nap átlagban 40 km-t tekerek. Ez eléggé hosszúra sikerült, de úgy vélem mindent leírtam. Válaszokat előre is köszönöm, és boldog újévet!

2017. dec. 31. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer láttam egy filmet, ami egy egyszerű pszichológiai és valószínűségszámítási kísérletet mutatott be. Egy jól kinéző és egy kifejezetten csúnya srác 100 lány telefonszámát kérte el az utcán. Átlagos vagy szép lányokhoz mentek oda kb. ugyanazzal a szöveggel. Az eredmény alapján a csúnya srácnak 6, a jónak 32 telefonszám lett meg. A 6 lányból elég valószínű, hogy egy összejön.

A tanulság röviden az, hogy általában azoknak vannak a legjobb csajai és a legjobb kapcsolatai, akik nem félnek próbálkozni és a lehető legtöbb szimpatikus lányt leszólítják.

Te se depizz, helyette próbálkozz. Már csak a magas számok törvénye alapján is egyszer össze kell jönnie.

2017. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Lesz csajod ne izgulj.


Én is ugyanígy voltam mint te, erre amikor nem számítottam rá az az másfél éve már lassan összejöttem a barátnőmmel aki nekem az első, főleg hogy viszonzott szerelemről van szó. Én álmomban sem hittem volna hogy összejövök vele.

2017. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-nek. A rondának nem biztos, hogy össze jön. Mi a címe annak a filmnek?
2018. jan. 1. 00:48
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem tudom megmondani, annyira emlékszem, hogy a Discovery-n láttam.
2018. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha mindenből a régit szereted, próbálkozz öreg nyanyáknál, azok szeretik a fiatal f....szt.
2018. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

#1: nem ismerem amiről írtál, így nem tudom kik a szereplők. Na de ha egy tényleg csúnya a srác (nem az, akiről 1-2 ember azt gondolja, aztán mégse) a 6/100 lányból szerintem inkább az a valószínű, hogy egy se jön össze neki.

Persze van benne igazság: próbálkozni, próbálkozni, és nem feladni, nem elfogadni ami van. Én is hasonló szituban vagyok, kívánom mindkettőnknek a legjobbakat, pl amit a #2-es írt. Próbálkozzunk, hátha:)

2018. jan. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát....ha nincsenek elvárásaid akkor nem tudsz csalódni.
2018. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából azt szeretném, hogy értelmes legyen...fogalmam sincs, hogy megpróbálom-e.
2018. jan. 1. 18:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg még egy kérdés is most eszembe jutott, hogy szerintetek hátrány-e az udvarlásban, hogy meghaltak a szüleim (anyám napra pontosan 5 éve, apám meg több mint 7 és fél éve).
2018. jan. 1. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:

"Meg még egy kérdés is most eszembe jutott, hogy szerintetek hátrány-e az udvarlásban, hogy meghaltak a szüleim (anyám napra pontosan 5 éve, apám meg több mint 7 és fél éve).

"

Az udvarlásban ez nem hátrány. Ez alapján minek ítélne meg, vagy hogyan , vagy mit szűrne le rólad?

Amúgy ne add fel még énszerintem; lehet, hogy pont mikor már feladnád, akkor sodor az életedbe valakit a sors.

2018. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!