Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy a volt...

Hogy fogadjam el, hogy a volt barátomnak most sokkal szebb barátnője van mint én?

Figyelt kérdés

Igen sajnos még mindig őt szeretem,de neki jelenleg barátnője van.Nem keresem egyáltalán,békén hagyom őket próbálom efelejteni de nem igazán megy.


A mostani barátnője ezerszer szebb nálam és szerintem üggyesebb is, mindenben leköröz és annyira zavar:(..nem tudom elfogadni



2016. nov. 27. 22:16
 1/2 anonim válasza:
100%
Valamilyen szinten örülhetnél neki pedig. Ezek szerint vannak igényei, aminek te is, és az új csaj is megfeleltél, de bármilyen jött-ment nem.
2016. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jönne az az elképzelés, hogy "lecserélt egy jobbra".


Gondolj bele, ha tehetnéd, hogy épp olyan helyzetben lennél, te is lecserélted volna őt? pl. olyan helyzetben amikor összevesztek és egy jobb karjaiba futsz. Sokan erről a részről hipokritának ítélik a párjukat. Mert azt már elfogadnád, ha te mondanád el ezt egy új kapcsolatodról. Talán ezen gondolkozz el: te felvágnál neki egy ilyen helyzetben? Éreztetnél vele ilyesmit, amit most te érzel a kérdéssel kapcsolatban?

Az biztos, hogy én nem éreztetnék, simán örülnék annak, ha van egy jó kapcsolatom, ami nekem megfelel, onnantól kezdve teljesen irrelevánssá válik az ex-em, vagy bárkinek a véleménye. Ezt csak akkor tudod elfelejteni, ha a saját kapcsolatépítéseddel foglalkozol, nem másokéval.

2016. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!