Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nyárra elhívtam koncertre amire igent mondott és ottalvós a dolog. Amikor suliban összefutunk mosolyogva köszön néha megölel és tök jól el szoktunk beszélgetni és pár hónapja beleszerelmesedtem viszont tartok tőle, hogy nála ez csak barátság és nem több.

Jelenthet valamit, hogy eljön koncertre úgy, hogy tudja, hogy ottalvós?

Szerintetek elmondjam neki legkésőbb ott koncert után?


16/F


2018. ápr. 22. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen aurun mosolyog rad ez a lany? Szemkontaktusok milyen sűrűn szoktak lenni. Altalaban ha egy lánynak tetszel akkor a hosszabb elnyújtott szemkontaktusok alatt elmosolyodik a lány es kicsit talán zavarba is jonnek. Egyepkennt IGEN, kozolnod kene vele h tetszik es ezt persze nem csak ugy oda vágni hozza. Hívd el mondjuk iskola utan egy uditore vagy kvera vagy valimre, vagy csak aetalbi egyet es beszelgessetek. Próbáld a beszélgetést elterelgetni az érzések es a kettotok kozott lévő kapcsolatra. Dicserd meg milyen csinos es szep, legyél vele kedves. Es kezd elmondani neki h fontos neked es nagyon szereted es tetszik ez a lány. Nem kell nagyon ragorcsolni mert az nem segit sot..... Mikor beszélgettek akkor bobalj minél többször (akar ha setaltok akkor a kozben is) a szemébe nezni hosszabb ideig h érezze h figyelsz ra es o is jobban figyeljen rad es hogy jobb kellemesebb (melegebb) hangulatba teljen el az egesz. Ha van kérdésed akkor nyugodtan irj. Válaszolni fogok. 19F
2018. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mond meg neki, hogy teljesen beleszerettél. A nőknek nem vonzóak azok a pasik, akik ugranak a szavukra. Inkább bókolj neki, flörtölj vele, haladj szép fokozatosan... a koncert erre szerintem jó is lesz

Sok sikert :)

20/F

2018. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el
2018. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!