Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom tovább nélküle.

Figyelt kérdés
Van egy pasi akibe mar kb fel éve szerelmes vagyok, van amikor azt hiszem hogy túl vagyok rajta és jól vagyok, de nem mert pl most is az van hogy egy darabig nem gondoltam és jól megvoltak aztán most újra láttam rammosolygott, köszönt és nekem mar annyi is lett mar megint előjöttek az érzéseim. Nem tudom mit kene csinálnom hogy legyen köztünk valami vagy talán elfelejtsem ot. Amúgy o 28/F én 18/L

2018. ápr. 25. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes lenne beszélgetést kezdeményezned. Gondolom neked is a korkülönbség a visszatartó erő. Vagy esetleg hogy a nők nem kezdeményeznek, és ehhez tartod magad? Egy kicsit elő lehet segítened a társalgás elindítását.


De egyéb részletek nélkül csak vaktában lövöldözöm.

2018. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Inkább felejtsd el, gyerek vagy hozzá
2018. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elso valaszolo koszonom a valaszt, hat az a helyzet hogy a kor meg annyira nem is zavarna engem legalábbis hanem inkabb az hogy felek attol hogy elutasit, hogy nem vagyok neki eleg jo, talan ez a fo oka annak hogy nem kezdeményeztem meg eddig vele beszelgetest
2018. ápr. 25. 18:25
 4/5 Tizenhármas ***** válasza:
100%
Tehát... akkor csak külsőre tetszik? Akkor érdemes lenne midnenképp beszélgetned vele, hátha lerombolja amit elképzeltél róla, és korban hozzádillő fiút keresnél. ne érts félre, nem támadó jelleggel írom ezt, szívből hiszem, hogy ez lenne a legjobb.
2018. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen, válaszd csak ki a neked szimpatikus választ,attól függetlenül még egy gyerek vagy, hozzá meg főleg,ne hidd azt, hogy benned ő élete szerelmét látja...
2018. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!