Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon tetszik egy srác, utoljára 4 éve láttam és akkor ő is olyan jeleket küldött, mintha bejönnék neki mert sokszor rám nézett, szemeztünk és mosolygott is rám. Később megtudtam hogy elköltözött akkor le is mondtam róla. Most egy díjátadón újra találkozni fogunk, tudom h őt is meghívták rá. Hogyan vegyem fel vele ott a kapcsolatot? Még soha nem beszéltünk szóban, csak egyszer rám köszönt. Ti mit tennétek?
2018. ápr. 25. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"jeleket küldött, mintha bejönnék"

"Még soha nem beszéltünk szóban"


semmit

2018. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tizenhármas ***** válasza:

Az alapján, hogy csak egyszer beszéltetek, jobb ha tisztában vagy vele, hogy most csak az tetszik amit elgondolsz róla. Szerintem nem kell tolakodónak lenni és erőltetni semmit; de ha van kedved beszélgetni vele akkor abból semmi baj nem lehet :)

Ha úgy adódik a helyzet, akkor igazából bármilyen kis megjegyzésből kialakulhat beszélgetés.

Úgy persze nehéz, ha nincs olyan helyzet és ráadásul még sosem beszéltél vele. De ha van bármi ami eszedbe jut és tudtok róla egy-két szót váltani, az már jó.

Lehet csak az is elég, ha ráköszönsz, ha tényleg tetszel neki, akkor biztosan kiakaul majd valami.

Szóval ne menj nagyon nagy reményekkel; csak vedd spontán és érezd jól magad :)

2018. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!