Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, rengetek kérdésem lenne.:D

Én most megyek 7.be Ő meg 8.ba.

Kérdések:

Szerintetek ennyi idősen rá se nézzek a korombeli fiúkra,vagy ez már normális?

Ti mit gondoltok az ilyen fiatalkori kapcsolatokról?

Mennyire normális,hogy már nem csak barátilag tudok tekinteni a fiúkra?

Mit tegyek,hogy észrevegyen? Egyszer elhívott sétálni, én meg voltam olyan béna,hogy véletlen arcon vágtam x). Nem haragudott, de mégis cikinek éreztem. Gondoltam ezek után tuti nem akar már talizni velem, de aztán mondta,hogy még szeretne. Kicsit meglepett. Szerintetek?

Mi a véleményetek erről? 12/l



2018. ápr. 26. 21:23
 1/2 anonim válasza:
Hajrá, végül is mi baj történhet? De ne várd, hogy érzelmileg azonos szinten legyen veled, a fiúk kábé két évet le vannak maradva :D
2018. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem is ennyi idősen kezdek el érdekelni a fiuk, semmi probléma nincs ezzel, míg nem fordul “durvábbra” a dolog (értsd: szex)

Azt, hogy mit gondolok, fentebb kifejtettem.

Teljesen normális.

Ha elhívott sétálni, nagyon egyértelmű, hogy tetszel neki. Randira hívott igazából. Amit írtál, biztos nem ok, hogy hanyagoljon, szóval meg mindig van esélyed.

2018. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!