Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta tetszik az osztálytársam, de még egyikünk sem kezdeményezett... Mit kéne csinálnom, múltkor is tök jól elbeszélgettünk? Eddig még annyira nem beszéltünk csak ma és nagyon jó volt. Már nem birok várni, úgyhogy én szeretnék kezdeményezni, csak nem tudom hogy kéne, de nem akarom egyből úgy kezdeni hogy elmegyünk-e valahova. Valaki tud tanácsot adni hogy mit mondjak vagy volt már valaki ilyen helyzetbe? Ha csalódás is lesz akkor úgyis 8.-os vagyok már és nem kell vele lennem jövőre... 14/L :) Lécci valaki segítsen! <3

2018. ápr. 27. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem csináld azt , hogy suliba odamész hozzá beszélgetni meg ha többen vagytok megkérdezed hogy nincs e kedve valakinek elmenni veled valamikor valahová..
2018. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg, próbálj szemezni vele, es beszélgetni. Bármilyen apró helyzet is adódik, mindenképp startolj rá (beszelgetes szempontjából). Ha pl dolgozatot irtatok, kérdezd meg, neki hogy ment, stb es akkor adja magát a beszelgetes. Ha viszonylag több idő elteltével nem közeledik ő is (pl te mindennap odamész hozza, de ő magától nem, es esetleg látszik rajta beszelgetes közben is, hogy nem), akkor ideje elfelejteni es továbblépni.
2018. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy pont ugyan ilyen helyzetben voltam pont ugyan ennyi idősen. A végén összejöttem a fiúval.

Magamban eldöntöttem, hogy én már csak azért is szeretnék vele kialakítani legalább egy baráti viszonyt.

Úgy kezdtem az egészet, hogy próbáltam vele egyre többet beszélgetni meg persze a haverjaival is. Mondhatni "bekerültem a körbe" és már telhesen normális volt amikor csak úgy random odamentem hozzájuk/hozzá. Kövben persze messengeren is beszéltünk, és szerencsémre volt egy elég nagy közös érdeklődési körünk (marvel, dc, star wars stb.), így akár mikor ráírhattam ezzel az ürüggyel.

A legjobb, hogy ha te is próbálsz keresni egy közös pontot vele, meg persze próbálj bekerülni a baráti társaságába. Ha ezek megvannak szerintem már nyert ügyed van, és már csak azt kell elérni, hogy ő is keressen téged magától.

Remélem tudtam segíteni :)


16/L

2018. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!