Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy fiú akit nem ismerek, viszont szinte minden nap látom, de valószínűleg van barátnője és nem merek hozzászólni.

Figyelt kérdés

Szinte minden reggel látok egy fiút(kb. 16-17 éves) az iskolánál, mikor viszi az öccsét, viszont láttam már máshol is, és kétszer ugyanazzal a lánnyal volt, és mikor másodjára láttam azzal a lánnyal, akkor a lány a fiút ölelte, ezért gondolom azt, hogy ő barátnője. Viszont sokszor van, hogy sokáig áll az iskola előtt, mikor az öccse bemegy az iskolába, én pedig pár osztálytársammal kint ülök a padon. Egyszer csak egyedül voltam kint (viszont csak álltam egy fa előtt), mert a többiek későn jöttek, és megint jött a srác az öccsével, viszont kicsit közelebb volt hozzám, mint eddig, és majdnem nekem is jött... Nem tudom, hogy direkt volt-e vagy véletlenül, mert mindig az út közepén sétálnak, de akkor valamiért a fiú szinte velem szemben sétált.


15/L



2018. ápr. 30. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Szemezgess vele, aztán kiderül mit lép rá 😊
2018. ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legközelebb azt csinálom majd :D
2018. ápr. 30. 02:54
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
.
2018. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!