Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? Vagy nem? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Vagy nem? Vagy most mi van? Mit tegyek? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam (legyen Z) szóval Z már hónapok óta tetszik. Kettő éve jött az iskolánkba es érdekes módon nem szóltunk egymáshoz és egyszer csak megszólított es minden szónál kimondta szinte a nevem.. En meg hülye hebegtem habogtam. Azutan egyszer mellém is ült olyan zavarba volt hogy megette a zsepkendőjét (??) aztán én nem merem megszólítani. Már szinte alig néz rám mióta vannak ezek az osztályomba a fiúk ök pletykákat terjesztenek rólam nekik ez jo! Mindig z-vel lógnak.. Lehet sőt biztos hogy közük van ehez. Mar instán be követtem háromszor de nem követett visza pedig viszaszokott mindenkit. Mesengeren felvettem egy hete, de eltávolítottam mert fent volt es nem vett vissza. Múltkor pedig ö osztotta a lapokat es pont nállam olyan közel ált hozzám es veletlen zavarba volt es elejtette a padomra a lapokat, es a tolltartómat ,,veletlen" megfogta ami vicesen nézett ki. Mostanában mar nem tudom mi van.. Anyira szeretem. Felek hogy en neki nem tetszem de mikor en nem nezem akor o nez es rajtakapom mindig általába ea olyankor gyorsan elfordul. De nem tudom megszólítani mert anyira ideges leszek h lesápadok es a gyomrom is liftezik a szivem kiugrik es majdnem szívrohamot kapok ha arra gondolok hogy hozzámérne egyszer XDDD szóval szerelmes vagyok... Ja es mindig a kozelebe van valaki.. Mit csinaljak?? Nem akarok ráírni mert kepernyokepezné lehet a fiuknak azok meg beegetnek.. Anyira rosz ez az egesz. Minden nap egyre roszabb.. Valaki valami tanacs? Tipp? Mit tegyek?
2018. ápr. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Noj fel
2018. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok, 8? De most komolyan. Megette a zsebkendot. Te meg ugy fogalmazol, mint egy ovodas. Kerlek, ne vedd sertesnek, de ne mar :D
2018. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tipik első/tini szerelem :D

Nincs mit veszítened, egyszer menj oda hozzá azzal az indokkal, hogy szeretnél vele kettesben beszélgetni, és mond el neki azt amit itt leírtál a végén, hogy szereted, de nem érted miért csinálja azokat amiket, viszont azzal légy óvatos, hogy hogy fejezed ki azt, hogy szerelmes vagy belé... :D próba szerencse

2018. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!