Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

1 kapcsolatom volt egész eddigi életem során az se volt hosszú mert nem voltam szerelmes.Szerelmes akarok lenni de nem megy:/ mindenkit barátzónába teszek sajnos:(

A baráti köröm tele van csupa helyes és rendes fiúval minden lány bukik rájuk de én nekem ők ugyan olyanok mint a többi (kivéve,hogy nagyon jó barátaim)Akárhány helyes,rendes,bunkó,csúnya pasi vesz körül nem érzek semmit.Miét?

Hogy lehetnék szerelmes?

18/L



2018. ápr. 30. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hogy lehetnék szerelmes?"

Erre se recept, se bevált módszer, se mágia nincs. Csak az idő.

2018. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szerelmes akarok lenni, de nem megy."

Pont ez a baj. NE akarj szerelmes lenni! Az egy olyen dolog ami egyszer csak úgy elkap. Nem tudod majd, h mièrt, nem tudod majd, h mièrt pont vele, csak ùgy spontàn. Ès ez a legszebb az egèszben. Èn emlèkszem, hogy mindig, amikor ennyire vàgytam a szerelemre, akkor sosem jött. Hogy mièrt nem? Egyik opciò, hogy az univerzum ki akar *eszni az emberrel,a màsik pedig, hogy ilyenkor a lànyok hajlamosak nyomulni, eg ràgörcsölnek az egèszre, amit a fiùk èszrevesznek, ès nem nagyon kedvelik.Ùgyhogy èn csak annyit tudok tanàcsolni, hogy NE paràzz, engedd el az egèszet. Meglàtod, jönni fog majd magàtòl is. ;)

2018. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam szerelmes lenni és csak havernak meg barátnak volt jó az adott fiú.

Az a problémád, hogy rágörcsölsz.

Nincs olyan fiú aki megfogna téged.

Nekem is időbe telt míg erre rájöttem és jött egy fiú az életembe.

Csak türelmesen várj és ismerkedj tovább.

2018. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem volt senkim, az utóbbi egy évben meg nem is tetszett már senki se... Úgyhogy erre még én se jöttem rá.

17/L

2018. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Biztos hogy jó nemhez akarsz vonzódni?
2018. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
biztos :D a lányok még annyira se érdekelnek :D
2018. máj. 1. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy mindenki a szerelmet keresi pedig azt se tudják mi az...Majd jön a dolog, ha jön.
2018. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!